تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ترابانک پاسارگاد

اپلیکیشن ویپاد، شعبه دیجیتال بانک پاسارگاد است. با ویپاد، آنلاین و رایگان در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بانکی خود را از طریق پُست دریافت کنید. سپس بدون ضامن و وثیقه ...

تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ترابانک پاسارگاد

یک بانک دیجیتال را در زمان آینده تصور کنید. بانکی که در آن تمامی فرآیندها بر پایه فناوری و بر بستر اینترنت انجام می‌شوند.
تصور شما از این بانک چگونه است؟ فکر می‌کنید که انجام عملیات بانکی نیازی به مراجعه حضوری خواهد داشت؟ آیا خدمات مالی این بانک تنها برای افرادی که در شهرها زندگی می‌کنند، فراهم خواهد بود؟
ما در ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد، اولین قدم‌ها را در مسیر رسیدن به آینده بانک‌داری برداشته‌ایم!
قدم‌هایی برای ساختن یک بانک تمام‌دیجیتال که خدمات خود را بدون محدودیت به تمامی مشتریان خود در هر‌ لحظه و هر‌ نقطه ارائه می‌کند. حتی خدمتی چون اعطای تسهیلات!
اما آیا دریافت تسهیلات بدون ضامن و وثیقه، بدون مراجعه حضوری و در هر ‌لحظه و از هر مکان امکان‌پذیر است؟

• ویژگی‌های تسهیلات ترابانک پاسارگاد

تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ویپاد

بدون ضامن، چک و سفته

در ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد، با استفاده از فناوری‌های نوین مالی، امکان آن را فراهم کرده‌ایم تا هم‌وطنانمان در جای‌جای ایران، بتوانند بدون نیاز به ضامن و وثیقه و تنها با تکیه بر اعتبار خود، از تسهیلات خُرد بهره‌مند شوند.

تسهیلات بدون مراجعه و معطلی

آنی، آنلاین و همیشگی

در ویپاد به‌عنوان ترابانک پاسارگاد با ارائه تسهیلات پشتوانه با امکان دریافت آنی و آنلاین، تلاش کرده‌ایم تا یک پشتوانه "همیشگی" را برای کاربران همیشگی خود فراهم کنیم. امکان دریافت تسهیلات به دفعات نامحدود برای شما کاربران ویپاد وجود دارد. شما با هر بار تسویه حساب بدهی تسهیلات قبلی، می‌توانید تسهیلات جدید دریافت کنید.

بازپرداخت قسطی تسهیلات ویپاد

بازپرداخت مدت‌دار

شما از زمان دریافت تسهیلات، تا روز ۳۱م فرصت دارید تا بدهی خود را به صورت "یکجا" تسویه حساب کرده یا گزینه "بازپرداخت مرحله‌ای" را انتخاب کنید و امکان تدریجی تسویه حساب بدهی (طی چند ماه) را برای خود فراهم کنید.

تسهیلات بدون ضامن؛ از دریافت تا بازپرداخت

در ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد امکان دریافت تسهیلات "پشتوانه" را بدون ضامن و وثیقه در مبالغ ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۰ و ۱۵ میلیون تومان برای شما کاربران فراهم کرده‌ایم.

• تسهیلات ۱ میلیون تومانی، گام اول تسهیلات پشتوانه

همه کاربران جدید ویپاد و یا کاربرانی که برای اولین بار قصد استفاده از تسهیلات پشتوانه را دارند، بعد از افتتاح حساب و درخواست کارت بانکی می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن ویپاد و انتخاب گزینه "حساب پشتوانه"، ۱ میلیون تومان تسهیلات بانکی بدون ضامن و وثیقه دریافت نمایند تا پس از مصرف و تسویه حساب بدهی آن، مبالغ بعدی تسهیلات حساب پشتوانه (۲ تا ۱۵ میلیون تومانی) به تناسب مجموعه رفتارهای کاربری آن‌ها در ویپاد برایشان فعال شود.

• تسهیلات ۲ تا ۱۵ میلیون تومانی، برای همراهان ویپادی

کاربرانی که قبلا تسهیلات پشتوانه دریافت کرده‌اند، با مراجعه به صفحه "حساب پشتوانه" می‌توانند مبالغ تسهیلات قابل دریافت خود (بین ۱ تا ۱۵ میلیون تومان) را مشاهده نموده و نسبت به دریافت آن، به‌صورت کاملا آنلاین و بدون نیاز به ضامن و وثیقه اقدام نمایند. مبالغ تسهیلات برای این عزیزان به‌صورت خودکار توسط ربات ویپاد و بر اساس مجموعه رفتارهای کاربر (مانند متوسط موجودی، میزان استفاده از اپلیکیشن، خوش‌حسابی در بازپرداخت‌های قبلی و …) به‌صورت پلکانی محاسبه و فعال می‌شود.

نحوه دریافت تسهیلات بدون ضامن ترابانک پاسارگاد

۱. شما می‌توانید به یکی از پلتفرم‌های کافه بازار، گوگل‌پلی، مایکت، سیب‌اپ یا وبسایت ویپاد مراجعه نموده و اپلیکیشن ویپاد را دانلود و نصب کنید.
۲. تنها طی چند دقیقه افتتاح حساب کرده و درخواست کارت بانکی ثبت کنید تا به‌صورت رایگان آن را در نشانی دلخواه خود تحویل بگیرید.
۳. ورود به بخش "حساب پشتوانه" در اپلیکیشن ویپاد و انتخاب مبلغ تسهیلات
۴. پرداخت ۱۰,۰۰۰ تومان کارمزد اعتبارسنجی و دریافت گزارش آن (شامل بدهی‌ها و معوقات بانکی)
۵. پرداخت کارمزد خدمات دیجیتال معادل ۱۵، ۳۰، ۴۵، ۶۰، ۷۵، ۹۱، ۱۰۰ و ۱۵۰ هزار تومان به ترتیب برای اعتبارهای ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۰ و ۱۵ میلیون تومانی و … دریافت اعتبار!

دریافت تسهیلات پشتوانه از اپلیکیشن ویپاد

نحوه استفاده از تسهیلات

تسهیلات ۲ تا ۱۵ میلیون تومانی پشتوانه در قالب "اعتبار خرید" برای خرید کالاهای دلخواه به شما کاربران اعطا می‌شود و قابل برداشت از دستگاه‌های عابربانک نیست. شما ۱۰ روز از زمان دریافت اعتبار فرصت دارید (فرصت مصرف) تا از آن برای خرید از تمامی فروشگاه‌های آنلاین و حضوری سراسر کشور استفاده کنید.

• استفاده از اعتبار ۱ میلیون تومانی

برای استفاده از اعتبار ۱ میلیون تومانی رعایت شرط ۵۰-۵۰ الزامی است، به این معنی که در زمان خرید نیمی از مبلغ خرید از اعتبار و نیم دیگر آن از حساب دیجیتال شما کسر می‌شود. بنابراین باید به اندازه نصف مبلغ خرید در حساب‌تان موجودی داشته باشید.

• استفاده از اعتبارهای ۲ تا ۱۵ میلیون تومانی

در زمان خرید با سایر اعتبارهای ۲ تا ۱۵ میلیون تومانی، شرط ۵۰-۵۰ وجود ندارد و تمامی مبلغ خرید به‌صورت خودکار از اعتبار کسر شده و لازم نیست هیچ مبلغی در حساب دیجیتال شما موجود باشد.

نحوه بازپرداخت بدهی تسهیلات پشتوانه

نحوه بازپرداخت اعتبار دریافتی

تسهیلات پشتوانه به ۲ روش یکجا و مرحله‌ای (مدت دار) قابل بازپرداخت است. شما از زمان پایان فرصت مصرف، ۲۰ روز فرصت دارید (تا روز ۳۱م از زمان دریافت تسهیلات) تا تسویه حساب بدهی خود را به‌صورت یکجا انجام داده یا روش "بازپرداخت مرحله‌ای" را انتخاب کنید.

• بازپرداخت یکجا

در روش یکجا، همان‌طور که از نامش پیداست، کل مبلغ بدهی را به‌صورت یکجا بازپرداخت می‌کنید.

• بازپرداخت مرحله‌ای

شما همچنین می‌توانید با انتخاب روش بازپرداخت مرحله‌ای، تسویه حساب اعتبارهای ۱ تا ۱۰ میلیونی را طی ۲ تا ۴ ماه و تسویه حساب اعتبار ۱۵ میلیون تومانی را طی ۲ تا ۶ ماه انجام دهید.

تسهیلات ترابانک پاسارگاد

همراه با پاسارگاد، از دیروز تا فردا

اگرچه استفاده از فناوری، نوآوری و تکنولوژی برای ترسیم آینده متفاوت بانک‌داری، اصلی‌ترین هدف ویپاد است، اما بهره بردن از امکانات و ظرفیت‌های موجود در جهت اهداف والایی چون آسایش و آرامش هموطنان برای ما در ویپاد از هر هدفی ارزشمندتر است. از این رو، تمام تلاشمان را برای حفظ، بهبود و تداوم این مسیر به کار گرفته‌ایم. پس از استقبال بی‌نظیر کاربران ویپاد از تسهیلات ترابانک پاسارگاد، بر‌آن شدیم تا در طول زمان شرایط بهتری را فراهم کرده و امکان استفاده حداکثری و راحت‌تر از این تسهیلات انلاین را برای همراهان همیشگی ویپاد فراهم کنیم.
از موارد تغییر و بهبود شرایط این تسهیلات در طول زمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• فراهم کردن امکان بازپرداخت مرحله‌ای

در ابتدا، تنها امکان بازپرداخت به‌صورت یکجا برای تسهیلات پشتوانه فراهم بود. اما بنا به درخواست‌های مکرر کاربران و در جهت رفاه حال آن‌ها، طی چند ماه از آغاز اعطای این تسهیلات، امکان بازپرداخت مرحله‌ای برای آن فراهم شد.

• افزایش سقف مبلغ اعتبار تا ۱۵ میلیون تومان

اعطای تسهیلات پشتوانه را با اعتبار ۱ میلیون تومانی آغاز کردیم اما طی چند ماه، با افزایش مبالغ اعتبار، امروز آن را در قالب اعتبارهای ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۰ و ۱۵ میلیون تومانی اعطا می‌کنیم.

• حذف شرط ۵۰-۵۰ برای اعتبارهای ۲ تا ۱۵ میلیون تومانی

از ابتدا، تمامی اعتبارهای پشتوانه با شرط ۵۰-۵۰ اعطا می‌شدند اما پس از مشاهده استقبال کاربران، این شرط از تمامی اعتبارها به جز ۱ میلیون تومانی حذف شد.

با ویپاد، آنلاین و رایگان در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بانکی خود را از طریق پُست دریافت کنید.
سپس از خدمات تسهیلات بدون ضامن و وثیقه، سپرده‌گذاری آنلاین، انتقال وجه هوشمند، خرید اعتباری بیمه و ... بهره‌مند شوید.

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است