لوگو ویپاد
خرید آنلاین بیمه شخص ثالث از ویپاد

تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ترابانک پاسارگاد به‌روز شد | نسل جدید تسهیلات

در ویپاد، با ارائه نسل جدید تسهیلات، در جهت توسعه فراگیری مالی، امکان آن را فراهم کرده‌ایم تا هموطنانمان در جای‌جای دور و نزدیک ایران، بتوانند به صورت کاملا آنلاین و در هر لحظه دلخواه، از تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ترابانک پاسارگاد بهره‌مند شوند.
امروز در آستانه دومین سال‌روز ویپاد و پس از استقبال بی‌نظیر و غافلگیر کننده از این تسهیلات، تلاش کرده‌ایم تا با اعمال تغییراتی، امکان استفاده حداکثری و راحت‌تر از آن را برای همراهان همیشگی ویپاد فراهم کنیم.
تغییرات تسهیلات پشتوانه برای حفاظت از حقوق همراهان همیشگی و خوش‌حساب ویپاد و خدمت رسانی هرچه بیش‌تر به آن‌ها انجام شده است. در ادامه به مهم‌ترین تغییرات اعمال شده می‌پردازیم:

افزایش مبلغ تسهیلات بدون ضامن ترابانک پاسارگاد تا سقف ۱۰ میلیون تومان

با افزایش سقف تسهیلات پشتوانه، کاربران ویپاد می‌توانند تا ۱۰ میلیون تومان اعتبار خرید دریافت کنند. در حال حاضر، تسهیلات آنلاین پشتوانه با مبالغ ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷ و ۱۰ میلیون تومانی بدون ضامن و وثیقه اعطا می‌شود.
● اعتبار ۱ میلیون تومانی، گام اول تسهیلات پشتوانه
امکان استفاده از تسهیلات ۱ میلیون تومانی پشتوانه بدون ضامن و وثیقه برای تمامی کاربران جدید ویپاد و یا کاربرانی که برای اولین بار قصد استفاده از تسهیلات پشتوانه را دارند، فراهم است.
این عزیزان بعد از افتتاح حساب و درخواست کارت بانکی می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن ویپاد و انتخاب گزینه حساب پشتوانه، ۱ میلیون تومان تسهیلات بانکی بدون ضامن و وثیقه دریافت نمایند.
● اعتبارهای ۲ تا ۱۰ میلیون تومانی، برای همراهان ویپادی
در گام دوم، امکان استفاده از هر یک از تسهیلات ۲، ۳، ۴، ۵، ۷ و ۱۰ میلیون تومانی برای کاربران فعال می‌شود. این فعال‌سازی بر اساس مجموعه رفتارهای کاربر (مانند متوسط موجودی، میزان استفاده از اپلیکیشن، خوش‌حسابی در بازپرداخت‌های قبلی و …) و به‌صورت پلکانی برای او انجام می‌شود.

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث از ویپاد

حذف شرط ۵۰-۵۰ از تسهیلات بدون ضامن ترابانک پاسارگاد

● تسهیلات ۲ تا ۱۰ میلیون تومانی
از این پس، تسهیلات ۲ تا ۱۰ میلیونی پشتوانه بدون شرط ۵۰-۵۰ اعطا می‌شوند و دیگر لازم نیست که کاربر به اندازه ۵۰٪ مبلغ خرید در حساب خود موجودی داشته باشد.
برای مثال، زمانی که کاربر پشتوانه ۳ میلیون تومانی دریافت می‌کند، می‌تواند یک خرید ۳ میلیون تومانی انجام داده و تمام مبلغ را از حساب پشتوانه بپردازد.
● تسهیلات ۱ میلیون تومانی
شرط ۵۰-۵۰ در تسهیلات ۱ میلیون تومانی پشتوانه به قوت قبل باقی است. مثلا زمانی که کاربر پشتوانه ۱ میلیون تومانی دریافت کرده، برای خریدی به مبلغ ۱ میلیون تومان، ۵۰۰ هزار تومان از حساب پشتوانه و ۵۰۰ هزار تومان از حساب دیجیتال او در ویپاد کسر می‌شود.

امکان دریافت تسهیلات با مبالغ بالاتر بر اساس رفتارهای ویپادی

در تغییرات جدید تسهیلات پشتوانه، کاربر می‌تواند براساس فاکتورهایی که توسط ربات ویپاد سنجیده می‌شود، به‌صورت پلکانی از مبالغ بالاتر تسهیلات استفاده کند.
در اولین بار استفاده از تسهیلات پشتوانه، تنها امکان دریافت اعتبار ۱ میلیون تومانی وجود دارد. پس از فعال‌سازی و مصرف اعتبار ۱ میلیون تومانی و تسویه حساب بدهی آن در موعد مقرر، کاربر می‌تواند به اعتبار شایستگی خود (مجموعه رفتارهایی مانند متوسط موجودی، میزان استفاده از اپلیکیشن، خوش‌حسابی در بازپرداخت‌های قبلی و …) که توسط ربات ویپاد سنجیده می‌شود، مبالغ بالاتر تسهیلات را از ۲ تا ۱۰ میلیون تومان به‌صورت پلکانی دریافت کند.
توجه داشته باشید که این امکان نیز وجود دارد که بر اساس رفتارهایی مانند بدحسابی یا عدم استفاده از ویپاد، امکان دریافت مبالغ بالاتر برای کاربر فراهم نشود.

ویژگی‌هایی که همچنان به قوت قبل باقی است

● تسهیلات بدون ضامن و چک و سفته
نسل جدید تسهیلات، به معنای استفاده از فناوری‌های نوین برای حذف روندهای سنتی بانکی در ارتباط با تسهیلات بانکی است. تسهیلات حساب پشتوانه به‌عنوان نقطه آغاز این مسیر، همچنان به اعتبار خوش‌حسابی کاربران خود، ادامه دهنده این راه خواهد بود.
● تسهیلات آنلاین، آنی و همیشگی
ویپاد با ارائه تسهیلات حساب پشتوانه با امکان فعال‌سازی آنی و آنلاین، تلاش کرده است تا یک پشتوانه "همیشگی" را برای کاربران همیشگی خود فراهم کند.
● بازپرداخت ۱ الی ۴ ماهه
کاربر از زمان دریافت تسهیلات، ۳۱ روز فرصت دارد تا بدهی خود را به صورت یکجا تسویه حساب کرده یا گزینه بازپرداخت مرحله‌ای را انتخاب کند و امکان تدریجی تسویه حساب بدهی را طی ۴ ماه بعد برای خود مهیا نماید.

مراحل دریافت تسهیلات بدون ضامن بانک پاسارگاد از طریق ویپاد

۱. برای دریافت تسهیلات بدون ضامن ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد، ابتدا لازم است که به یکی از پلتفرم‌های کافه بازار، گوگل‌پلی، مایکت، سیب‌اپ یا وبسایت ویپاد مراجعه نموده و آن را نصب نمایید.
۲. سپس افتتاح حساب خود را به‌صورت کاملا آنلاین انجام داده و کارت بانکی خود را در محل دلخواه دریافت کنید.
۳. حالا با مراجعه به صفحه حساب پشتوانه در اپلیکیشن ویپاد، مراحل دریافت اعتبار را انجام داده و تنها طی چند دقیقه تسهیلات بگیرید.

با ویپاد، آنلاین و رایگان در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید، در محل دلخواه کارت بانکی بگیرید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد بهره‌مند شوید

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است