تسهیلات "حساب پشتوانه" ویپاد چیست؟

تسهیلات "حساب پشتوانه"، تسهیلات خُردی است که ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد، آن را در قالب اعتبار خرید، بدون ضامن و وثیقه، به‌صورت فوری و کاملا آنلاین به کاربران خود اعطا می‌کند.

تسهیلات پشتوانه ویپاد

تسهیلات پشتوانه در مبالغ ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۰ و ۱۵ میلیون تومان و در قالب "اعتبار خرید" در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
تسهیلات پشتوانه دارای ۳ ویژگی منحصربه‌فرد است که آن را از سایر تسهیلات متمایز می‌کند:
• بدون ضامن، وثیقه، چک و سفته
• کاملا آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری
• فوری، بی‌نوبت و در کمتر از چند دقیقه

تسهیلات پشتوانه؛ بدون ضامن و وثیقه

ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد با به‌کارگیری فناوری "اعتبارسنجی"، تسهیلات پشتوانه را بدون ضامن و وثیقه به کاربران خود اعطا می‌کند.

اعتبارسنجی چیست؟

در فرآیند اعتبارسنجی که به‌طور معمول حدود ۱ دقیقه به‌طول می‌انجامد، وضعیت بدهی شخص به شبکه بانکی کشور از طریق سامانه‌های سمات، مکنا، صیاد و پاد مورد استعلام قرار می‌گیرید. چنانچه شخص بدهی معوقه و یا چک برگشتی نداشته باشد، می‌تواند تسهیلات پشتوانه را بدون ارائه هیچ‌گونه ضامن و وثیقه‌ای دریافت کند. نتیجه هر اعتبارسنجی، تنها ۲۴ ساعت معتبر است و چنانچه شخص تا ۲۴ ساعت از زمان اعتبارسنجی برای دریافت تسهیلات اقدام نکند، برای دریافت تسهیلات، انجام مجدد اعتبارسنجی الزامی خواهد بود.

تسهیلات پشتوانه؛ آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری

ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد، تسهیلات پشتوانه را مانند سایر خدمات خود، از طریق اپلیکیشن، به‌صورت کاملا آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری اعطا می‌کند.

تسهیلات پشتوانه؛ فوری و بی‌نوبت

فرآیند دریافت تسهیلات پشتوانه، از آغاز تا انتها، تنها چند دقیقه به‌طول می‌انجامد. کاربران ویپاد در هر ساعت از شبانه‌روز و از هر مکان دل‌خواه می‌توانند این تسهیلات را بی‌نوبت و به‌صورت فوری دریافت کنند.

مبالغ تسهیلات پشتوانه و شرایط دریافت مبالغ بالاتر

مبالغ تسهیلات پشتوانه به‌صورت پلکانی و در مبالغ ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۰ و ۱۵ میلیون تومانی به کاربران اعطا می‌شوند. دریافت تسهیلات هر پله، ۲ شرط دارد:
• دریافت تسهیلات پله قبل و بازپرداخت آن در موعد مقرر
• میزان کارکرد حساب و استفاده از ویپاد

دریافت تسهیلات پشتوانه برای اولین بار:
تمام کاربران ویپاد در بدو ورود و بعد از اعتبارسنجی موفق، می‌توانند طی چند دقیقه، پله ۱ میلیون تومانی تسهیلات را دریافت کنند. پس از استفاده و بازپرداخت تسهیلات پله ۱ میلیون تومانی، درست درلحظه‌ای که تسویه حساب بدهی انجام می‌شود، بلافاصله امکان دریافت پله بعدی تسهیلات (یعنی تسهیلات ۲ میلیون تومانی) بر اساس کارکرد حساب و خوش‌حسابی کاربر برای او فراهم می‌شود.

دریافت مبالغ بالاتر تسهیلات پشتوانه:
هر کدام از پله‌های ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۰ و ۱۵ میلیون تومانی تسهیلات پشتوانه بعد از استفاده و تسویه حساب پله قبلی، با توجه به میزان کارکرد حساب و خوش‌حسابی کاربر در بازپرداخت‌های قبلی، برای او فعال می‌شود. به‌طور مثال، تسهیلات پله ۳ میلیون تومانی بعد از پله ۲ میلیون تومانی و تسهیلات پله ۵ میلیون تومانی بعد از پله ۴ میلیون تومانی …
چنانچه میزان کارکرد حساب کاربر برای دریافت پله بعدی تسهیلات کافی بوده باشد، آن پله برای کاربر فعال می‌شود.
درصورتی‌که کارکرد حساب کاربر به‌گونه‌ای باشد که تسهیلات پله بعد برای او فعال نشود، ضمن اینکه امکان افزایش میزان کارکرد حساب و صعود به پله‌های بالاتر همواره برای کاربر فراهم است، پله فعلی و پله های قبلی نیز همچنان برای او فعال بوده و او همواره امکان دریافت فوری تسهیلات در پله‌های مذکور را خواهد داشت. به این ترتیب در ویپاد، یک امکان همیشگی برای کاربر فراهم است تا در هر زمان و هر مکان، تسهیلات فوری دریافت کند.

با ویپاد، آنلاین و رایگان در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بانکی خود را از طریق پُست دریافت کنید.
سپس از خدمات تسهیلات بدون ضامن و وثیقه، سپرده‌گذاری آنلاین، انتقال وجه هوشمند، خرید اعتباری بیمه و ... بهره‌مند شوید.

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است