تسهیلات آنلاین و بدون ضامن و وثیقه ویپاد

حساب پشتوانه، نام نسلی جدید از تسهیلات است که برای اولین بار به‌صورت کاملا آنلاین و آنی، بدون نیاز به چک و سفته و ضامن، توسط ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد ارائه می‌شود. این تسهیلات آنلاین، در حال حاضر تا سقف ۱۵ میلیون تومان و در قالب اعتبار خرید به کاربران ویپاد اعطا می‌شود.

ویژگی‌های تسهیلات آنلاین پشتوانه

حساب پشتوانه که در رده تسهیلات خُرد قرار می‌گیرد، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که موجب شده تا عنوان‌هایی چون نسل جدید تسهیلات و تسهیلات بدون ضامن و… برای آن به‌کار برده شود. در ادامه به مهم‌ترین این عناوین و ویژگی‌ها می‌پردازیم:

تسهیلات بدون ضامن و وثیقه

• تسهیلات بدون ضامن و وثیقه

ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد، برای اولین بار سازوکاری مدرن برای ارائه تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ایجاد کرده است. در این اپلیکیشن، طی فرایندی تحت عنوان "اعتبار سنجی"، رفتار مالی و بانکی درخواست‌کننده تسهیلات شامل بدهی، اقساط بانکی، چک برگشتی و... به‌صورت کاملا آنلاین، طی ۱ دقیقه، از سامانه‌های بانکی کشور استعلام و بررسی می‌شود. سپس تسهیلات پشتوانه، به‌جای ضامن و وثیقه، به اعتبار نتیجه اعتبارسنجی که در اختیار شخص نیز قرار می‌گیرد، به وی اعطا می‌شود.
در این ساز‌و‌کار جدید، که به‌راستی، نسل جدید تسهیلات را رقم زده است، یکی از موانع اصلی دریافت تسهیلات - ارائه ضامن و چک و سفته - هموار شده است. اما این تنها مشخصه قابل توجه اعطای تسهیلات در ویپاد نیست. ویژگی‌های دیگری نیز در محبوبیت زودهنگام ویپاد و تسهیلاتش تاثیر بسزایی داشته‌اند.

تسهیلات انلاین و بدون نوبت و زحمت

• تسهیلات بدون نوبت و زحمت

می‌دانیم که نیازهای انسان در بستر دنیای پرسرعت امروز شکل می‌گیرند، دنیایی بدون نوبت‌ها و صف‌ها!
در این راستا، ویپاد طی اقدامی کم‌نظیر، تمامی فرایندهای درخواست و دریافت تسهیلات را بدون نیاز به انتظار در نوبت و در زمانی حدود ۳ دقیقه انجام می‌دهد.
کاربران ویپاد؛ اکنون، ابزاری منطبق با دنیای مدرن در دست دارند که به‌وسیله آن می‌توانند از هر نقطه کشور، در هر زمان دلخواه، طی تنها چند دقیقه، تسهیلات فوری دریافت کنند. این قابلیت موجب شده تا حساب پشتوانه ویپاد به تسهیلات انلاین و بدون نوبت و زحمت نیز شهرت یابد.

تسهیلات بدون سپرده و امتیاز

• تسهیلات بدون سپرده و امتیاز

نیاز به سپرده‌گذاری و برخورداری از معدل حسابی معادل تسهیلات درخواستی، یکی از موانع دیگر برای دریافت تسهیلات است که نه‌تنها درخواست‌کننده تسهیلات را موظف به بلوکه کردن مبلغی در حساب بانکی می‌کند، بلکه مدتی چند ماهه از زمان او را نیز تلف می‌کند.
ویپاد این دو عامل را حذف کرده است تا با ارائه تسهیلات بدون سپرده بیش از پیش مورد استقبال کاربران قرار بگیرد.
تسهیلات ۱ میلیون تومانی حساب پشتوانه برای تمامی کاربران جدید ویپاد، قابل دریافت است. پس از دریافت و تسویه حساب بدهی آن، امکان دریافت تسهیلات با مبالغ بالاتر به‌صورت پلکانی برای کاربران فعال می‌شود.
مهم‌ترین پیش‌شرط ویپاد برای اعطای تسهیلات ۲ تا ۱۵ میلیون تومانی، سنجش مجموعه رفتارهای کاربری از جمله خوش‌حسابی و میزان وفاداری مشتریان است. در واقع می‌توان گفت ویپاد در زمان اعطای تسهیلات ۲ تا ۱۵ میلیون تومانی، برای همراهان همیشگی خود امتیاز ویژه‌ای قائل می‌شود.

تسهیلات آنلاین و بدون مراجعه و معطلی

• تسهیلات آنلاین و بدون مراجعه و معطلی

از آنجایی که در ویپاد، تمامی مراحل بانکی از افتتاح حساب تا دریافت تسهیلات به‌صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود، کاربر به هیچ‌عنوان و در هیچ‌یک از مراحل نیازی به مراجعه حضوری به بانک ندارد. بنابراین، تسهیلات بدون مراجعه و معطلی عنوان دیگری است که به‌درستی به این تسهیلات نسبت داده شده است.
با این میزان از آنلاین بودن خدمات بانکی در ویپاد، حالا دیگر می‌توان گفت که به تعداد دفعاتی که ویپاد توسط کاربران نصب می‌شود، گویی که شعبه‌ای از بانک در نقطه‌ای هرچند دور و بکر ایران، تاسیس می‌شود.

نسل جدید تسهیلات با تحول صنعت بانکداری

با نگاهی به تاریخچه صنعت بانکداری در ایران،‌ متوجه می‌شویم که اعطای تسهیلات برای اولین بار است که در چنین هیبت و قامتی در کشور اجرا می‌شود. ارائه تسهیلات انلاین، بدون ضامن و وثیقه، بدون سپرده و بدون نوبت پیش از این، چیزی کاملا دور از ذهن بود.
چرا تسهیلات اینترنتی، آن هم بدون ضامن و چک و سفته؟ طراحی و اجرای نسل جدید تسهیلات بانکی توسط بانک پاسارگاد، گامی بلند در پیشبرد فناوری‌های نوین در صنعت بانکداری کشور بوده است که منشا آن دغدغه فراگیری مالی و بهره‌مندی تمامی هموطنان در تمامی نقاط ایران از خدمات بانکی بوده است.
چیزی که امروز شاهد آن هستیم، اگرچه اولین است، اما تنها گوشه‌ای از تلاش‌های ویپاد برای ارائه بهترین‌هایی است که در آینده‌ای نه‌چندان دور محقق خواهد شد. با این قدم بزرگ، بانک پاسارگاد قصد دارد در ویپاد، عملا تمامی محدودیت‌های فیزیکی را با تکنولوژی و فرآیندهای آنلاین جایگزین کند. قدمی بزرگ که امیدواریم متحول کننده این صنعت و مجری بانکداری دیجیتال، آن هم به معنای درست کلمه در ایران باشد.

نحوه دریافت تسهیلات اینترنتی پشتوانه چگونه است؟

به‌طورکلی، پس از افتتاح حساب آنلاین در ویپاد و دریافت کارت بانکی ، فرآیند دریافت این تسهیلات غیرحضوری شامل مراحل زیر خواهد بود:
۱. مراجعه به صفحه حساب پشتوانه در اپلیکیشن ویپاد، انتخاب مبلغ تسهیلات و تایید قرارداد.
۲. اعتبارسنجی که به‌طور معمول حدود یک دقیقه زمان می‌برد.
۳. پرداخت کارمزد خدمات دیجیتال که مبلغ آن برای اعتبارهای ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۰ و ۱۵ میلیون تومانی، به ترتیب معادل ۱۵، ۳۰، ۴۵، ۶۰، ۷۵، ۹۱، ۱۰۰ و ۱۵۰ هزار تومان است.
۴. فعال شدن حساب پشتوانه و دریافت اعتبار تسهیلات که در تمامی خریدها از فروشگاه‌های حضوری و اینترنتی سراسر کشور قابل استفاده است.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر از شرایط پرداخت و بازپرداخت، می‌توانید به صفحه سوالات پرتکرار حساب پشتوانه مراجعه کنید.

با ویپاد، آنلاین و رایگان در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بانکی خود را از طریق پُست دریافت کنید.
سپس از خدمات تسهیلات بدون ضامن و وثیقه، سپرده‌گذاری آنلاین، انتقال وجه هوشمند، خرید اعتباری بیمه و ... بهره‌مند شوید.

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است