بدون نوبت، تسهیلات گرفتید؟

اپلیکیشن ویپاد، شعبه دیجیتال بانک پاسارگاد است. با ویپاد، آنلاین و رایگان در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بانکی خود را از طریق پُست دریافت کنید. سپس بدون ضامن و وثیقه، سپرده و امتیاز ...

تسهیلات فوری در ویپاد

یکی از اهداف ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد، استفاده از فناوری‌های مالی در راستای گسترش فراگیری مالی برای تمامی اقشار در نقاط مختلف ایران است. اعطای تسهیلات فوری، آنلاین و بدون ضامن و وثیقه مهم‌ترین اقدام ویپاد در جهت تحقق این هدف بوده است. اما منظور از تسهیلات فوری چیست؟

تسهیلات فوری به معنای واقعی کلمه

منظور از تسهیلات فوری، نه صرفا درخواست فوری آن، که "دریافت فوری تسهیلات" است. از ۰ تا ۱۰۰ فرآیند درخواست تا دریافت تسهیلات در ویپاد، از هر نقطه ایران، تنها چند دقیقه زمان لازم دارد!
شما پس از افتتاح حساب و دریافت کارت بانکی، به جمع مشتریان ویپاد، ترابانک پاسارگاد می‌پیوندید و پس از آن، برای همیشه در هر ساعت از شبانه روز امکان دریافت تسهیلات فوری و کاملا آنلاین را خواهید داشت.

همه چیز درباره تسهیلات فوری؛ از دریافت تا مصرف

تسهیلات فوری ویپاد با نام "حساب پشتوانه" در قالب "اعتبار خرید" برای خرید کالاها و خدمات دلخواه کاربران به آن‌ها اعطا می‌شود.

• مبالغ تسهیلات فوری و شرایط دریافت آن‌ها

تسهیلات فوری ویپاد در قالب اعتبارهای ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۰، ۱۵ و ۲۰ میلیون تومانی به کاربران اعطا می‌شود.
در ابتدا، دریافت تسهیلات ۱ میلیون تومانی برای کاربران جدید که برای اولین بار قصد استفاده از این تسهیلات انلاین را دارند، قابل دریافت است.
کاربران پس از دریافت اعتبار ۱ میلیون تومانی و بازپرداخت آن در صورت خوش‌حسابی و همراهی ویپاد، بلافاصله می‌توانند اعتبار ۲ میلیون تومانی دریافت کنند و پس از بازپرداخت اعتبار ۲ میلیون تومانی، بلافاصله اعتبار ۳ میلیون تومانی و …

دریافت آنی تسهیلات

نحوه دریافت آنی تسهیلات

۱. دانلود و نصب اپلیکیشن ویپاد
۲. افتتاح حساب و دریافت کارت
۳. ورود به بخش تسهیلات فوری "حساب پشتوانه" و طی نمودن مراحل درخواست اعتبار تنها طی چند دقیقه (توضیح کامل در بخش "مراحل درخواست اعتبار")
۴. دریافت اعتبار!

تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ویپاد

مراحل درخواست تسهیلات آنی

۱. ورود به بخش "حساب پشتوانه" در اپلیکیشن ویپاد و انتخاب مبلغ تسهیلات
۲. پرداخت ۱۰,۰۰۰ تومان کارمزد اعتبارسنجی و دریافت گزارش آن (شامل بدهی‌ها و معوقات بانکی)
۳. پرداخت کارمزد خدمات دیجیتال معادل ۱۵، ۳۰، ۴۵، ۶۰، ۷۵، ۹۱، ۱۰۰، ۱۵۰ و ۲۰۰ هزار تومان به ترتیب برای اعتبارهای ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۰، ۱۵ و ۲۰ میلیون تومانی و … دریافت اعتبار!

تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ویپاد

نحوه استفاده از اعتبار دریافتی

کاربران ۱۰ روز از زمان دریافت اعتبار فرصت دارند تا از آن برای خرید از تمامی فروشگاه‌های آنلاین و حضوری سراسر کشور استفاده کنند.
برای استفاده از اعتبار ۱ میلیون تومانی رعایت شرط ۵۰-۵۰ الزامی است، به این معنی که در زمان خرید نیمی از مبلغ خرید از اعتبار و نیم دیگر آن از حساب دیجیتال شما کسر می‌شود. بنابراین باید به اندازه نصف مبلغ خرید در حساب‌تان موجودی داشته باشید.
در زمان خرید با سایر اعتبارهای ۲ تا ۲۰ میلیون تومانی، شرط ۵۰-۵۰ وجود ندارد و تمامی مبلغ خرید از اعتبار کسر شده و لازم نیست هیچ مبلغی در حساب دیجیتال شما موجود باشد.

دریافت تسهیلات پشتوانه از اپلیکیشن ویپاد

بازپرداخت تسهیلات فوری، لزوما فوری نیست!

تسهیلات فوری ویپاد به دو روش یکجا و مرحله‌ای (مدت‌دار) قابل بازپرداخت است. کاربران از زمان پایان فرصت مصرف، ۲۰ روز فرصت دارند (تا روز ۳۱م از زمان دریافت تسهیلات) تا تسویه حساب بدهی خود را به‌صورت یکجا انجام داده یا روش "بازپرداخت مرحله‌ای" را انتخاب کنند.
در روش یکجا، همان‌طور که از نامش پیداست، کاربر کل مبلغ بدهی را به‌صورت یکجا بازپرداخت می‌کند.
کاربر همچنین می‌تواند با انتخاب روش بازپرداخت مرحله‌ای، تسویه حساب بدهی خود را طی چند ماه انجام دهد.

با ویپاد، آنلاین و رایگان در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بانکی خود را از طریق پُست دریافت کنید.
سپس از خدمات تسهیلات بدون ضامن و وثیقه، سپرده‌گذاری آنلاین، انتقال وجه هوشمند، خرید اعتباری بیمه و ... بهره‌مند شوید.

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است