لوگو ویپاد
ویپاد؛ اپلیکیشن بانکداری دیجیتال بانک پاسارگاد

اسمی کهن، رسمی نوین: ویپاد، رسمی نوین از بانک پاسارگاد

ویپاد ترابانک پاسارگاد است. ترابانک به معنای بانک تحول یافته، رسم نوینی است که از دل اسمی کهن برمی‌آید. بانک پاسارگاد با ویپاد، تلاش می‌کند تا تحولی بنیادین را در صنعت بانکداری کشور پایه‌گذاری کند.
ویپاد یک بانک تمام دیجیتال است که تمامی خدمات یک بانک سنتی را نه‌تنها به صورت آنلاین که با استفاده از جدیدترین فناوری‌های مالی، به شیوه‌ای نوین ارائه می‌دهد. برخی از روش‌های ارائه خدمات بانکی در ویپاد، از جمله حذف ضامن و چک و سفته و اعطای تسهیلات تنها بر مبنای اعتبارسنجی (اعتبار خود وام‌گیرنده)، برای اولین بار است که در ایران اجرا می‌شوند.

خدمات ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد، از طریق ویپاد، امکان استفاده از خدمات متنوع بانکی از افتتاح حساب تا دریافت تسهیلات، سپرده‌گذاری، انتقال وجه هوشمند و … همه و همه را به‌صورت کاملا آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری، برای کاربران فراهم کرده است. برخی از محبوب‌ترین خدمات ویپاد عبارتند از:

• تسهیلات پشتوانه، نسل جدید تسهیلات بدون ضامن و وثیقه در ویپاد

اعطای تسهیلات بدون ضامن ، وثیقه، چک و سفته و بر مبنای اعتبارسنجی شخص وام‌گیرنده، اولین و بزرگ‌ترین قدمی است که بانک پاسارگاد در ویپاد برای اجرای ساختارهای مدرن بانکی در کشور برداشته است. اعتبارسنجی به معنای سنجش رفتار مالی متقاضی در شبکه مالی کشور، یک فناوری نوین بانکی است که پیش‌بینی می‌شود مبنای اصلی کارکرد نسل بعدی بانک‌ها باشد. اعطای تسهیلات بر مبنای اعتبارسنجی، به معنای حذف موانع دست‌وپاگیر فیزیکی است که توسط بانک‌های پیشروی دنیا آغاز شده است.

ویژگی‌های تسهیلات حساب پشتوانه؛ نسل جدید تسهیلات بانکی:
• اعتبار ۱ تا ۱۰ میلیون تومانی برای خرید از تمامی فروشگاه‌های حضوری و آنلاین
• بدون ضامن و چک و سفته
• بازپرداخت ۱ تا ۴ ماهه
• کاملا آنلاین از سراسر ایران
• فعال‌سازی آنی (در لحظه)

• طرح سپرده پس‌انداز سودآور رویش

سپرده پس انداز رویش طرحی است که در آن کاربران ویپاد می‌توانند به‌صورت آنلاین و آنی، در هر زمان دلخواه، مبلغی را به‌عنوان پس‌انداز در طرح قرار داده و در قبال آن به‌صورت ماهانه سود دریافت کنند. اولین سود رویش، پس از یک ماه از آغاز سپرده‌گذاری به حساب‌شان واریز می‌شود. پس از مشارکت در طرح نیز، امکان انصراف از آن در زمان دلخواه وجود دارد.
رویش در ۳ طرح پس‌انداز ۳، ۶ و ۱۲ ماهه ارائه شده است که سود سپرده در آن‌ها به ترتیب معادل ۱۲٪، ۱۷٪ و ۲۰.۵٪ سالانه است.

• انتقال وجه هوشمند

انتقال وجه هوشمند یکی دیگر از خدمات تسهیلگر و مدرن ویپاد است، با قابلیت‌هایی که تجربه جدیدی را برای کاربران رقم می‌زند:
• امکان هر نوع انتقال وجه با هریک از شماره‌های حساب، کارت و یا شبا (مثلا انتقال کارت به کارت با شماره حساب و یا انتقال پایا با شماره کارت و….)
• امکان مقایسه کارمزد و زمان انتظار در روش‌های مختلف انتقال وجه و انتخاب کم‌هزینه‌ترین و سریع‌ترین روش
• امکان انتقال وجه ویپادی به‌صورت آنی و بدون کارمزد، تنها با شماره تلفن همراه صاحب حساب ویپاد

امروز، با افتتاح حساب از طریق ویپاد، امکان دسترسی به خدمات نوین بانک پاسارگاد، که به راستی در قامت بانک هزاره سوم ظاهر شده است، برای تمامی ایرانیان از هر نقطه دور و نزدیک کشور فراهم است. افتتاح حساب کاملا آنلاین، پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته، مسدودی فوری کارت و درخواست المثنی، خدمات آنلاین چک صیادی، گردش حساب، کارت هدیه دیجیتال فوری و … از جمله امکاناتی هستند که بانک پاسارگاد، در ویپاد برای رفع نیازهای بانکی دنیای امروز فراهم کرده است.


با ویپاد، آنلاین و رایگان در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید، در محل دلخواه کارت بانکی بگیرید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد بهره‌مند شوید

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است