لوگو ویپاد
طرح پس انداز ۳ ماهه ویپاد

از ۱۲٪ تا ۲۰.۵٪ سود سالانه در طرح پس انداز رویش

• طرح پس انداز رویش چیست؟

رویش یک طرح سپرده پس‌انداز سودآور است که ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد آن را در ۳ بازه زمانی ۳، ۶ و ۱۲ ماهه ارائه داده است. برای مشارکت در رویش، می‌توانید از ۱ تا ۲۰۰ میلیون تومان سپرده‌گذاری کنید.
سود سپرده در طرح‌های ۳، ۶ و ۱۲ ماهه، به ترتیب ۱۲٪، ۱۷٪ و ۲۰.۵٪ سالانه است که پس از فعال‌سازی طرح، به‌صورت یکجا قابل مشاهده است. این سود به‌صورت ماهانه به حساب اصلی ویپاد واریز شده و قابل برداشت خواهد بود.

• نحوه سپرده‌گذاری در طرح پس‌انداز رویش

۱. برای مشارکت در طرح رویش، ابتدا لازم است آخرین نسخه اپلیکیشن ویپاد را نصب نمایید.
۲. در صفحه اصلی ویپاد، وارد صفحه طرح پس‌انداز رویش شوید و یکی از طرح‌های ۳، ۶ یا ۱۲ ماهه را انتخاب کنید.
۳. تعداد واحد ۱ میلیونی موردنظر خود را برای سپرده‌گذاری وارد کنید. در این بخش، به‌وسیله دکمه محاسبه سود می‌توانید سود حاصل از پس‌انداز را محاسبه کرده و فرآیند را ادامه دهید. این سود به‌صورت ماهانه برای شما واریز خواهد شد.

۴. قوانین و مقررات طرح‌های سرمایه‌گذاری را با دقت مطالعه نموده و در‌صورت تمایل، گزینه تایید را انتخاب کنید.
پس از تایید متن قوانین و مقررات، طرح سپرده پس‌انداز رویش با موفقیت برای شما فعال شده و اولین سود سپرده، پس از ۳۱ روز به حساب شما واریز می‌شود.

• نحوه انصراف از طرح پس‌انداز رویش

امکان انصراف از طرح در هر زمان دلخواه، توسط کاربر وجود دارد. انصراف از طرح به‌دوصورت انجام می‌شود: انصراف کلی و انصراف جزئی.

انصراف کلی از طرح: در این حالت، شما کل مبلغ سپرده خود را از طرح خارج می‌کنید و به‌این ترتیب از ماه بعدی، سودی دریافت نخواهید کرد.
انصراف جزئی از طرح: در این حالت، شما تنها بخشی از مبلغ سپرده خود را از طرح خارج می‌کنید. بدیهی است که از ماه آینده، تنها سود آن بخش از پس انداز را که در طرح باقی‌مانده است دریافت خواهید کرد.

• سوالات پرتکرار

سود سپرده طرح پس‌انداز رویش در حالت ۳ ماهه، ۱۲٪، در حالت ۶ ماهه، ۱۷٪ و در حالت ۱۲ ماهه، ۲۰.۵٪ سالانه است.

مثال میزان سود در حالت ۳ ماهه (۱۲٪ سالانه): ۳۰ هزار تومان به‌ازای هر ۱ میلیون تومان پس‌انداز و ۶ میلیون تومان به‌ازای ۲۰۰ میلیون تومان پس‌انداز
مثال میزان سود در حالت ۶ ماهه (۱۷٪ سالانه): ۸۵ هزار تومان به‌ازای هر ۱ میلیون تومان پس‌انداز و ۸.۵ میلیون تومان به‌ازای ۲۰۰ میلیون تومان پس‌انداز
مثال میزان سود در حالت ۱۲ ماهه (۲۰.۵٪ سالانه): ۲۰۵ هزار تومان به‌ازای هر ۱ میلیون تومان پس‌انداز و ۴۱ میلیون تومان به‌ازای ۲۰۰ میلیون تومان پس‌انداز

سود طرح پس‌انداز رویش به‌صورت ماهانه (هر ۳۱ روز یک‌بار) به حساب شما واریز می‌شود.
لازم به‌ذکر است است که امکان انصراف از طرح در هر زمان دلخواه، برای شما وجود دارد.

در طرح پس‌انداز رویش، می‌توانید از ۱ تا ۲۰۰ میلیون تومان سپرده‌گذاری کنید.

طرح پس‌انداز رویش، در حال حاضر، در قالب ۳ بازه زمانی ۳، ۶ و ۱۲ ماهه ارائه می‌شود.

کاملا آنلاین و رایگان افتتاح حساب کنید و در محل دلخواه کارت بانکی بگیرید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد بهره‌مند شوید

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است