لوگو ویپاد

طرح سرمایه‌گذاری رویش

"رویش" یک طرح پس‌انداز سودآور است که در آن می‌توانید از ۱ میلیون تا ۱ میلیارد تومان سپرده‌گذاری کرده و به‌صورت ماهانه سود دریافت کنید. سود حاصل از این طرح ۲۲.۵% سالانه است.

سود سپرده طرح رویش ۲۲.۵% سالانه است. این سود به‌ازای هر ۱ میلیون تومان سپرده، ۱۸۷۵۰ تومان است که به‌صورت ماهانه (هر ۳۱ روز یک‌بار) به حساب شما واریز می‌شود و قابل برداشت است.
لازم به‌ذکر است که امکان انصراف از طرح در هر زمان دلخواه، برای شما وجود دارد.

خیر، بلافاصله پس از فعال‌سازی طرح رویش، مبلغ کل سود ۳ ساله حاصل از این سرمایه‌گذاری به حساب شما واریز می‌شود. این مبلغ صرفا جهت اطلاع شما از میزان سود نهایی واریز می‌شود و به‌همراه مبلغ سرمایه شما به حالت "غیرقابل برداشت" درمی‌آید.
سود شما به‌صورت ماهانه و تدریجی از محل این مبلغ کلی سود، برای شما واریز شده و قابل برداشت خواهد بود.

در طرح رویش، می‌توانید از ۱ میلیون تا ۱ میلیارد تومان سپرده‌گذاری کنید.

در طرح رویش، سپرده‌گذاری در واحدهای یک میلیون تومانی انجام می‌شود. شما می‌توانید با ورود به صفحه طرح سرمایه گذاری در اپلیکیشن ویپاد و انتخاب طرح رویش، بین یک میلیون تا یک میلیارد تومان سپرده‌گذاری کنید. پس‌از فعال‌سازی طرح، اصل مبلغ پس‌انداز به‌همراه سود محاسبه شده به حالت «غیر‌قابل برداشت» در می‌آید.
لازم به‌ذکر است که امکان انصراف از طرح در هر زمان دل‌خواه، برای شما وجود دارد.

بله، امکان انصراف از طرح و آزادسازی مبلغ پس‌انداز در هر زمان دل‌خواه، برای شما وجود دارد. انصراف از طرح به‌ دو صورت انجام می‌شود: انصراف کلی و انصراف جزئی.
• انصراف کلی از طرح: در این حالت، شما کل مبلغ سپرده خود را از طرح خارج می‌کنید و به‌این‌ترتیب از موعد واریز سود بعدی، سودی دریافت نخواهید کرد.
لطفا توجه داشته باشید که چنانچه پیش از ۳۱ روز مبلغ سپرده را از طرح خارج کنید، سودی به شما تعلق نخواهد گرفت.
• انصراف جزئی از طرح: در این حالت، شما تنها بخشی از مبلغ سپرده خود را از طرح خارج می‌کنید. بدیهی است که از موعد واریز سود بعدی، تنها سود آن بخش از پس‌انداز را که در طرح باقی‌مانده است دریافت خواهید کرد.

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است