لوگو ویپاد
حساب و کارت ویپاد، ترابانک پاسارگاد

ویپاد چیست؟

حضور در بانک، برای هیچ‌کدام از ما انتخاب نیست و شاید حتی اگر کارمان ضروری و فوری نباشد، آن را پشت گوش هم بیندازیم. ویپاد، یک بانک تمام دیجیتال است که به پشتوانه بانک پاسارگاد، طراحی و عرضه شده است. با ویپاد می‌توانید از خدمات پایه بانک پاسارگاد و همچنین خدمات اختصاصی ویپاد، به صورت کاملا آنلاین، بهره‌مند شوید. خدمات متنوعی در حال حاضر در دسترس شما هم‌وطنان، از سراسر ایران، قرار گرفته است که این سبد خدمات روز‌به‌روز بیشتر و کامل‌تر خواهد شد.

ویپاد، خدمات و قابلیت‌ها:

۱- افتتاح حساب دیجیتال پاسارگاد، آنلاین و رایگان

بعد از ثبت‌نام در ویپاد، با کامل کردن اطلاعات شخصی خود، شامل کدملی، تاریخ تولد و سریال کارت ملی هوشمند و بارگذاری ویدیوی چند ثانیه‌ای از چهره خود، به منظور احراز هویت  در سیستم بانکی، در کمتر از چند دقیقه، یک حساب دیجیتال بانک پاسارگاد خواهید داشت.

۲- دریافت کارت فیزیکی، رایگان و در محل دلخواه

برای دریافت کارت فیزیکی ترابانک پاسارگاد، کافیست آدرس و کد پستی محل دلخواه خود را ثبت کنید. پاکت حاوی کارت بانکی شما از طریق پست، بدون رمز، ارسال خواهد شد و با اقدام خود شما در برنامه ویپاد، فعال و رمز آن برای شما پیامک خواهد شد.

۳- دریافت تسهیلات خرد مصرفی، آنی و بدون ضامن و وثیقه

شما می‌توانید بعد از افتتاح حساب دیجیتال و دریافت کارت فیزیکی، از بخش حساب پشتوانه، درخواست اعتبار خرد دهید. با اعتبار پشتوانه می‌توانید در تمام خریدهای روزمره آنلاین یا حضوری، نصف مبلغ خرید خود را پرداخت کنید. در حال حاضر، سقف این اعتبار، سه میلیون تومان است.

۴- مسدودسازی کارت بانکی، آنلاین و آنی

با ویپاد می‌توانید هر ساعت از شبانه‌روز و هر ساعتی از هفته، درخواست مسدودی کارت دهید.

۵- درخواست کارت المثنی، بدون مراجعه به بانک

اگر کارت خود را گم کرده‌اید یا تاریخ انقضای آن رسیده است، می‌توانید آنلاین درخواست صدور کارت المثنی دهید.

۶- دریافت رمز اول و دوم کارت، بدون مراجعه به عابربانک

در ویپاد می‌توانید رمز اول کارت خود را هر زمان که بخواهید به صورت آنلاین، دریافت یا آن را عوض کنید. رمز پویا یا رمز دوم کارت ویپادی شما به طور پیش فرض، بدون نیاز به اقدام اضافی، فعال است.

۷- پیامک واریز و برداشت، بدون کارمزد

پیامک تراکنش حساب و کارت شما هم به صورت پیش‌فرض و کاملا رایگان، فعال است و برای فعال کردن آن نیازی به حضور شما در بانک نیست.

پیامک واریز و برداشت برای تمامی مبالغ، بدون محدودیت کف مبلغ، برای شما ارسال می‌گردد.

۸- کارت هدیه مجازی، آنی و رایگان

در بخش کارت هدیه، از بین طرح‌های متنوع و مختلف موجود، با متن و مبلغ دلخواه‌تان، کارت هدیه مجازی دریافت کنید. اطلاعات کارت هدیه مجازی، برای فرد مورد نظر شما ارسال خواهد شد. رمز پویا روی کارت هدیه مجازی فعال است و می‌توان از آن در تمام درگاه‌های خرید اینترنتی از هدیه خود استفاده کرد. 

۹- انتقال وجه، با گزارش حساب

با ویپاد می‌توانید از طریق کارت، حساب و شبا، وجه انتقال دهید. گردش حساب شما نیز به تفکیک حساب و کارت وجود دارد و می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

کاملا آنلاین افتتاح حساب کنید و در محل دلخواه کارت بانکی بگیرید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد بهره‌مند شوید

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد