لوگو ویپاد
حساب و کارت ویپاد، ترابانک پاسارگاد

ویپاد چیست؟

ویپاد، یک بانک تمام دیجیتال به پشتوانه بانک پاسارگاد است. با اپلیکیشن ویپاد، می‌توانید بدون مراجعه حضوری به شعبه‌های بانک پاسارگاد، کاملا آنلاین افتتاح حساب کنید، در محل دلخواه کارت بانکی خود را دریافت کنید و آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تسهیلات بگیرید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و دیگر خدمات اختصاصی ویپاد، بهره‌مند شوید.

خدمات و قابلیت‌های ویپاد

۱. افتتاح حساب دیجیتال پاسارگاد، آنلاین و رایگان

بعد از ثبت‌نام با ویپاد، با کامل کردن اطلاعات شخصی خود، شامل کدملی، تاریخ تولد و سریال کارت ملی هوشمند و بارگذاری ویدیوی چند ثانیه‌ای از چهره خود، به منظور احراز هویت در سیستم بانکی، در کمتر از چند دقیقه، یک حساب دیجیتال بانک پاسارگاد خواهید داشت.

۲. دریافت کارت فیزیکی، رایگان و در محل دلخواه

برای دریافت کارت فیزیکی بانک پاسارگاد، کافیست پس از احراز هویت در اپلیکیشن ویپاد، آدرس و کد پستی محل دلخواه خود را ثبت کنید. پاکت حاوی کارت بانکی شما از طریق پست، بدون رمز، ارسال خواهد شد و با اقدام خود شما در برنامه ویپاد، فعال و رمز آن برای شما پیامک خواهد شد.

۳. دریافت تسهیلات، بدون ضامن و چک و سفته

پس از افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد و دریافت و فعال‌سازی کارت فیزیکی، گزینه حساب پشتوانه را انتخاب کرده و درخواست تسهیلات دهید. از اعتبار پشتوانه، می‌توانید در تمامی خریدهای روزمره از فروشگاه‌های آنلاین و فیزیکی سراسر کشور خرید کنید. در حال حاضر، سقف اعتبار در تسهیلات پشتوانه، ده میلیون تومان است.

۴. مسدودسازی کارت بانکی، آنلاین و آنی

با ویپاد، در هر ساعت از شبانه‌روز، هر هفت روز هفته، می‌توانید کاملا آنلاین، کارت بانکی خود را مسدود کنید.

۵. درخواست کارت المثنی، بدون مراجعه به بانک

اگر کارت بانکی خود را گم کرده‌اید یا تاریخ انقضای آن فرارسید، می‌توانید کاملا آنلاین، درخواست صدور کارت المثنی ثبت کنید و در محل دلخواه، کارت بانک پاسارگاد را تحویل بگیرید.

۶. دریافت رمز اول و دوم کارت، بدون مراجعه به عابربانک

با ویپاد، می‌توانید رمز اول کارت خود را در هر زمان، به صورت آنلاین تغییر دهید. همچنین رمز دوم اینترنتی کارت بانکی، پس از دریافت و فعالسازی آنلاین کارت، به صورت خودکار فعال می‌شود.

۷. پیامک واریز و برداشت، بدون کارمزد

پیامک واریز و برداشت از حساب و کارت بانکی، برای همه حساب‌ها، به صورت پیش‌فرض، فعال و کاملا رایگان است. پیامک واریز و برداشت، بدون محدودیت کف مبلغ، برای تمامی مبالغ ارسال می‌گردد.

۸. کارت هدیه مجازی، آنی و رایگان

در بخش کارت هدیه، از بین طرح‌های متنوع و مختلف موجود، با متن و مبلغ دلخواه‌تان، کارت هدیه مجازی دریافت کنید. اطلاعات کارت هدیه مجازی، برای فرد مورد نظر شما ارسال خواهد شد. رمز پویا روی کارت هدیه مجازی فعال است و می‌توان از آن در تمام درگاه‌های خرید اینترنتی از هدیه خود استفاده کرد.

۹. انتقال وجه، با گزارش حساب

با ویپاد، می‌توانید روزانه، انتقال وجه کارت به کارت تا ده میلیون تومان و پایا تا پنجاه میلیون تومان در هر روز انجام دهید. همچنین گردش حساب شما نیز به تفکیک حساب و کارت در برنامه ویپاد، در دسترس است.

کاملا آنلاین افتتاح حساب کنید و در محل دلخواه کارت بانکی بگیرید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد بهره‌مند شوید

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد