لوگو ویپاد
خرید آنلاین بیمه شخص ثالث از ویپاد

خرید انلاین بیمه شخص ثالث

خرید بیمه شخص ثالث به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام می‌شود. با ویپاد، ترابانک پاسارگاد، می‌توانید تنها در چند دقیقه، پس از استعلام و مقایسه قیمت بیمه‌های مختلف، درخواست صدور بیمه شخص ثالث را به‌صورت آنلاین ثبت نمایید.
پیش از پرداختن به خدمات و قابلیت‌های ویپاد برای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث، بهتر است به چند سوال پرتکرار پاسخ دهیم:

● بیمه شخص ثالث چیست و خسارت چه کسانی را جبران می‌کند؟
در بیمه شخص ثالث، مالک وسیله نقلیه، کلیه افرادی که ممکن است در یک تصادف به آن‌ها خسارت وارد کند را بیمه می‌کند تا در صورت آسیب جانی و یا مالی، مشمول جبران خسارت شوند. به موجب قراردادی که مابین شرکت بیمه و مالک وسیله نقلیه جاری می‌شود، مالک (شخص اول) از شرکت بیمه (شخص دوم) تعهد می‌گیرد که در هنگام تصادفات، خسارت وارده بر افراد حاضر در تصادف (شخص سوم) را جبران نماید.
● آیا نداشتن بیمه شخص ثالث مشکلی ایجاد می‌کند؟
بیمه شخص ثالث، نوعی از بیمه است که داشتن آن برای صاحبان وسایل نقلیه، "اجباری" محسوب می‌شود.

چرا خرید آنلاین بیمه شخص ثالث؟

بیمه نامه شخص ثالث از آن مواردی است که فرآیند آن از خرید تا صدور و ارائه، به‌صورت تمام‌وکمال دیجیتالی شده است و به چند دلیل، خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بسیار بیشتر از گذشته مورد توجه قرار می‌گیرد:

● امکان استعلام و مقایسه قیمت بیمه شخص ثالث از بیمه‌گزاران مختلف پیش از خرید، به معنی یافتن مناسب‌ترین گزینه و صرفه‌جویی در هزینه‌هاست. این امکان در خرید آنلاین بیمه شخص ثالث به بهترین شکل فراهم است که موجب استقبال از این شیوه خرید می‌شود.
● بر اساس بخشنامه بیمه مرکزی در سال ۱۳۹۹، همه شرکت‌های بیمه، صدور بیمه‌های شخص ثالث را بدون نسخه کاغذی و فقط با نسخه الکترونیک آن انجام می‌دهند. بنابراین، خرید آنلاین بیمه‌نامه، دیگر دردسرهای ارسال نسخه کاغذی را ندارد.
● برای ارائه بیمه‌نامه به پلیس یا هر نهاد دیگری، تنها کافی است کد یکتای بیمه‌نامه ارائه شود و دیگر نیازی به به‌همراه داشتن نسخه کاغذی مانند گذشته، وجود ندارد.
● خرید این بیمه که اجباری نیز محسوب می‌شود، معمولا در آخرین روزهای باقی‌مانده تا زمان سررسید تاریخ انقضای آن انجام می‌شود که ممکن است روزهای کاری پرمشغله‌ای باشند و فرصت مراجعه حضوری به بیمه مهیا نشود.

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث به‌صورت اعتباری از ویپاد، ترابانک پاسارگاد

ویپاد، ترابانک پاسارگاد، علاوه‌بر امکان خرید آنلاین بیمه شخص ثالث، امکان پرداخت اعتباری آن را نیز فراهم نموده است.
در پرداخت اعتباری، امکان استفاده از اعتبار تا سقف ۵ میلیون تومان وجود دارد که به‌صورت مرحله‌ای، طی ۲ تا ۴ ماه قابل بازپرداخت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید به صفحه سوالات متداول خرید آنلاین بیمه شخص ثالث از طریق ویپاد مراجعه نمایید.

راهنمای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث از ویپاد، ترابانک پاسارگاد

پس از وارد کردن مشخصات اولیه شامل شماره پلاک وسیله نقلیه، کدملی مالک آن، خسارات مالی و یا جانی احتمالی در دوره پیشین و … کاربر وارد مرحله "استعلام قیمت بیمه شخص ثالث" شده و شرایط و قیمت بیمه‌های مختلف برای او نمایش داده می‌شود تا از میان آن‌ها، متناسب با شرایط خود، بهترین گزینه را انتخاب کند.
در مرحله بعد، کاربر با وارد کردن اطلاعاتی مانند آدرس و … وارد مرحله پرداخت می‌شود و با تکمیل شدن فرایند خرید، طی چند ساعت تا حداکثر ۱ روز کاری، بیمه‌نامه صادر شده و کاربر علاوه بر دریافت نسخه دیجیتال آن در ویپاد، پیامکی از جانب بیمه دریافت می‌کند که حاوی اطلاعات زیر است:

● کد یکتای بیمه‌نامه برای ارائه به پلیس و نهادهای دیگر
● لینک نسخه قابل چاپ بیمه‌نامه برای پرینت، در صورت تمایل کاربر
● آدرس الکترونیکی سامانه استعلام اصالت بیمه‌نامه در سایت بیمه مرکزی برای حصول اطمینان کاربر از صحت و اصالت بیمه‌نامه صادر شده

کاملا آنلاین افتتاح حساب کنید و در محل دلخواه کارت بانکی بگیرید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد بهره‌مند شوید

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد