لوگو ویپاد

دعوت از دوستان

کد دعوت از دوستان، کدی است که برای هر شخص صاحب حساب ویپاد، به‌صورت اختصاصی نمایش داده می‌شود. او می‌تواند این کد را در اختیار دیگران قرار دهد و آن‌ها را به افتتاح حساب با ویپاد دعوت کند. چنانچه دوستان دعوت‌کننده در زمان افتتاح حساب، کد او را درج کنند، به محض تکمیل افتتاح حساب، مبلغی به عنوان هدیه به حساب او واریز می‌شود.

توجه داشته باشید که دریافت هدیه به ازای دعوت دوستان به ویپاد، تنها در جشنواره‌های ویپاد امکان‌پذیر است. این جشنواره‌ها در مناسبت‌های مختلف توسط ویپاد اعلام می‌شوند.

برای مشاهده کد معرف یا کد دعوت خود در ویپاد، در صفحه اصلی (صفحه خانه) با لمس تصویر حساب کاربری خود در بالای صفحه، به بخش تنظیمات وارد شوید و گزینه دعوت دوستان را انتخاب کنید.
کد دعوت شما در این بخش قابل مشاهده است.

در بخش دعوت دوستان در تنظیمات اپلیکیشن ویپاد، می‌توانید کد دعوت خود را کپی کرده و در اختیار شخص دلخواه قرار دهید و یا با انتخاب گزینه ارسال کد دعوت آن را مستقیما برای دوستان خود ارسال کنید.

در جشنواره‌های مختلف ویپاد که در مناسبت‌های مختلف توسط ویپاد اعلام می‌شود، شما می‌توانید کد دعوت خود را برای دوستان‌تان ارسال کنید.
دوستان شما در زمان افتتاح حساب با ویپاد، کد دعوتی که شما در اختیار آن‌ها قرار داده‌اید را درج می‌کنند. بلافاصله پس از تکمیل افتتاح حساب توسط هر یک از دوستان شما، مبلغ هدیه به حساب شما واریز می‌شود.پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است