لوگو ویپاد

کارت هدیه دیجیتال ویپاد

کارت هدیه دیجیتال، قابلیتی است که با آن می‌توانید به‌صورت فوری، کارت هدیه خود را با متن و تصویر دلخواه بسازید و برای دوستان‌تان ارسال کنید.

برای دسترسی به قابلیت ارسال کارت هدیه دیجیتال، کافی است پس از نصب آخرین نسخه اپلیکیشن ویپاد و افتتاح حساب، وارد صفحه "خدمات" شده و گزینه "کارت هدیه" را انتخاب کنید.
در این بخش می‌توانید کارت هدیه دلخواه خود را خلق کرده و برای دوستان‌تان ارسال کنید.

پس از خلق کارت هدیه دلخواه خود، شما می‌توانید از میان لیست مخاطبان خود (افرادی که شماره تماس آن‌ها در موبایل شما ذخیره شده است)، شخص مورد نظرتان را انتخاب کنید تا کارت از طریق پیامک برای او ارسال شود.

خیر، شما می‌توانید کارت هدیه دیجیتال ویپاد را برای تمامی افراد دلخواه خود (چه حساب ویپادی داشته باشند و چه نداشته باشند)، از طریق پیامک ارسال کنید.
برای این کار تنها کافی است شماره موبایل شخص مورد نظر را در موبایل خود ذخیره داشته باشید تا اطلاعات کارت از طریق پیامک برای او ارسال شود.

دریافت‌کننده کارت هدیه دیجیتال ویپاد می‌تواند از آن برای خرید از تمامی درگاه‌های پرداخت اینترنتی کشور استفاده کند.

۱. در اپلیکیشن ویپاد، از صفحه "خدمات"، گزینه "کارت هدیه" را انتخاب کنید.
۲. طرح موردنظر را انتخاب کرده و مبلغ و عبارت مورد نظرتان را وارد کنید.
۳. با انتخاب گزینه "ادامه"، وارد لیست مخاطبین شده و از میان آن‌ها، دریافت‌کننده کارت هدیه را انتخاب کنید.

به‌همراه کارت هدیه دیجیتال، پیامی برای شخص مورد نظر ارسال می‌شود که حاوی لینک دریافت رمز است.
دریافت کننده کارت هدیه، با ورود به آن لینک، پیامی حاوی اطلاعات کارت شامل رمز کارت، شماره CVV2 و تاریخ انقضای کارت دریافت می‌کند. این اطلاعات در زمان خرید اینترنتی قابل استفاده است.

۱. پس از دریافت پیامک کارت هدیه دیجیتال ویپاد، وارد لینک داخل پیامک شده و علاوه بر شماره کارت و مبلغ موجود در آن، سایر اطلاعات کارت از جمله رمز، شماره CVV2 و تاریخ انقضا را دریافت کنید.
۲. حالا در هنگام خرید از تمامی درگاه‌های اینترنتی، می‌توانید اطلاعات کارت خود را وارد کرده و خریدتان را انجام دهید.

بله، به‌همراه کارت هدیه دیجیتال، پیامی برای شخص مورد نظر ارسال می‌شود که حاوی یک لینک است.
دریافت‌کننده هدیه با ورود به لینک می‌تواند علاوه بر مشاهده مبلغ هدیه موجود در کارت، اطلاعات رمز آن را برای استفاده در خرید اینترنتی دریافت کند.

کاملا آنلاین افتتاح حساب کنید، در محل دلخواه کارت بانکی بگیرید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد بهره‌مند شوید

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است