قوانین و حریم خصوصی ویپاد

در این صفحه ویپاد می خواهد در مورد حریم خصوصی کاربران و قوانین استفاده از ویپاد شفاف سازی لازم را انجام دهد. ویپاد متعهد به حفاظت از حریم شخصی کاربران اپلیکیشن ویپاد است و این تعهد خط مشی نحوه‌ی رفتار با اطلاعات دریافتی از کاربر را تعیین می‌کند. اگر ویپاد انتخاب شما به عنوان دستیار مالی‌ هوشمند و شبکه اجتماعی-مالی‌ جهت انجام امور بانکی خود بدون نیاز به حضور در بانک و مدیریت آنها در قالب تعامل با دوستان ‌‌یا خانواده خود جهت مدیریت هزینه‌ها، می باشد پس شیوه‌های حفظ حریم خصوصی شما ارائه می شود تا با توجه به آن موافقت خود را اعلام کنید. در این راستا، اطلاعات کافی جهت این تصمیم، در اختیار شما قرار داده می شود تا در مورد استفاده از خدمات و اطلاعات دریافتی از شما تصمیم آگاهانه بگیرید. با توجه به آنکه ویپاد در حال گسترش می باشد محتوای حریم خصوصی کاربران و قوانین استفاده از ویپاد در این صفحه حال بروزرسانی می باشد.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

جهت ارائه سرویس های هوشمند و تجربه بهتر به شما، ویپاد در محیط امن بانکی بانک پاسارگاد، برخی از اطلاعات ارائه شده توسط خود شما را جمعآوری خواهد کرد تا سریعتر و هوشمندانه تر خدمت ارائه کند. همچنین جهت پشتیبانی و پیگیری رخدادهای شما در ویپاد، اطلاعات LogDataهمچون اطلاعات ارسالی شامل Device ID , Device OS version, Device Model, user İP و زمان و تاریخ رخداد و دیگر موارد مربوط به سرویس نگهداری می شود تا در مواقع لزوم از آنها استفاده شوند. همچنین ویپاد، به منظور شناخت بهتر مشتری و بررسی خواسته‌های او همواره در حال آنالیز برخی داده‌ها بوده تا باتوجه به علایق و نیازهای مشتری بتواند خدمات مناسبی ارایه دهد.

مجوزهای دریافتی نرم افزار

هنگام نصب نرم افزار هیچ دسترسیایی از شما دریافت نمی شود اما در صورت نیاز استفاده از خدمات ویپاد می توانید دسترسی موردنیاز آن را بدهید:

 • مخاطبین

  باتوجه به ماهیت شبکه اجتماعی ویپاد، این دسترسی جهت تعامل شما با دوستان گرفته می شود. تعاملات مالی از جمله گروه های مالی و انتقال وجه و دریافت وجه از ایشان.
 • مکان

  شما در ویپاد می توانید موقعیت مکانی خود را ارسال کنید یا در هزینه های ثبت شده موقعیت مکانی را ثبت کنید. در صورت استفاده از این خدمات از شما درخواست دسترسی خواهد شد.
 • دوربین

  در صورت نیاز شما جهت اسکن قبوض خود یا گرفتن عکس و ارسال، از شما درخواست این دسترسی خواهد شد.
 • عکس/رسانه/فایل

  اگر بخواهید عکس، ویدئو و فایل برای دوستان خود ارسال کنید یا بخواهید در مراحل احراز هویت شرکت کنید، این دسترسی از شما گرفته می شود.
باید و نبایدهای استفاده از ویپاد

درصورت مشاهده استفاده نادرست و نابه جا از حساب ویپاد که مغایرت با قوانین ج.ا.ا باشد، ویپاد مجاز است حساب شما را مسدود و اقدام قانونی انجام دهد.

امنیت

اطلاعات شما در سرورهای امن ویپاد در دیتاسنترهای بانک پاسارگاد نگهداری می‌شود و ما از این داده‌ها به عنوان دارایی‌های که باید حداکثر حفاظت از آنها وجود داشته باشد ، محافظت خواهیم کرد. همچنین داده های حساس شما از جمله رمز دوم کارت، طبق قوانین بانک مرکزی به هیچ وجه نگهداری نمی شود. ما از روش‌های جدید رمزنگاری و دستگاه‌های امنیت فیزیکی پیشرفته در راستای حفظ اطلاعات اولیه شما استفاده می‌کنیم.

تماس با ما

نقطه نظرات و پیشنهادات شما برای ما اهمیت بسیاری دارد خوشحال می شویم با شماره پشتیبانی ویپاد ۸۹۵۱۴۲۱۶ – ۰۲۱ با ما در تماس باشید.