لوگو ویپاد

سوالات عمومی

ویپاد، یک بانک تمام دیجیتال به پشتوانه بانک پاسارگاد است که در آن می‌توانید بدون مراجعه حضوری به شعبه‌های بانک پاسارگاد، کاملا آنلاین افتتاح حساب کنید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد، بهره‌مند شوید.

● افتتاح حساب در بانک پاسارگاد، کاملا آنلاین و رایگان
● سفارش کارت فیزیکی بانک پاسارگاد، کاملا آنلاین و رایگان
● دریافت تسهیلات خرد مصرفی، آنی و بدون ضامن و وثیقه
● پشتیبانی آنلاین و تلفنی، ۲۴ ساعت شبانه‌روز در ۷ روز هفته
● تعریف و بازیابی رمز اول کارت، بدون مراجعه به بانک و عابربانک
● فعال‌سازی و دریافت پیامک هر واریز و برداشت، بدون هزینه
● فعال‌سازی و دریافت رمز دوم پویا، بدون مراجعه به عابربانک
● دریافت گزارش گردش حساب، بدون محدودیت زمانی
● مسدودسازی کارت بانکی، بدون مراجعه به شعبه
● انتقال وجه کارت به کارت و پایا، بدون پیچیدگی
● دریافت کارت هدیه مجازی، آنی و بدون کارمزد
● درخواست صدور کارت المثنی، کاملا آنلاین

ویپاد، محصول بانک پاسارگاد است و تمام مجوزهای بانکی لازم را داراست.

تمام اطلاعات حساب دیجیتال ویپاد، نزد بانک پاسارگاد محفوظ خواهد بود. این اطلاعات در زیرساخت‌های بانک پاسارگاد نگهداری می‌شود. امنیت موجودی حساب شما نیز از سوی بانک پاسارگاد، تضمین شده است.

در حال حاضر خیر، حسابی که افتتاح می‌کنید، حساب جاری بدون دسته چک است.

بله، مانند افتتاح حساب در هر بانکی، افراد بالای 18 سال مجاز هستند.

تَرابانک(ترا + بانک)، بانکی را می‌گویند که فراتر از بانک‌های سنتی است و با قابلیت‌هایی مدرن برای بهبود تجربه کاربری و تسهیل استفاده از خدمات بانکی است.

ویپاد، ترابانک پاسارگاد است.

در منوی تنظیمات در گزینه «دستگاه‌های فعال» هر دستگاهی که قبلا با آن به حساب خود ورود کرده باشید و هم اکنون به حساب شما دسترسی دارد، نمایش داده می‌شود. می‌توانید دسترسی همه آن دستگاه‌ها را ببندید.

کاربرانی که علاوه بر ویپاد، به صورت حضوری در بانک پاسارگاد نیز افتتاح حساب کرده باشند، می‌توانند از طریق ویپاد به خدمات سامانه بانکداری مجازی مانند خرید شارژ، پرداخت قبض، استعلام چک صیادی و ... دسترسی داشته باشند.

تسهیلاتی ارزان قیمت است که از سوی بانک پاسارگاد با هدف حمایت از مصرف‌کنندگان کالا و خدمات و آسان کردن فرایند دریافت تسهیلات، ارائه می‌شود.

این تسهیلات بر اساس میزان سپرده شما در حساب بانک پاسارگاد است و بر مبنای اعتبارسنجی و حد نصاب امتیاز کارکرد حساب، اعطا می‌شود.

به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان مانده موجودی در هر روز، ۱ امتیاز دریافت می‌کنید. حداقل زمان جمع‌آوری امتیاز نیز ۳ ماه و حداکثر ۱۲ ماه است.

در اعتبارسنجی، رفتار مالی و بانکی شما شامل بدهی اقساط تسهیلات بانکی، چک برگشتی و... بررسی می‌شود.

در ویپاد از طریق مراجعه به گزینه کارت هدیه بانکی، می‌توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب و تا سقف پانصد هزار تومان، بدون کارمزد، کارت هدیه خریداری و به هر شخصی اهدا کنید. کارت‌های هدیه، فیزیکی نیستند و فقط تصویر آنها شامل تمامی اطلاعات کارت، صادر می‌شود.

خیر در تمامی درگاه‌های اینترنتی، می‌توانید کارت هدیه مجازی را به کار ببرید.

تماس تلفنی با شماره ۲۴۵۹۷۷۷۵-۰۲۱ و گفتگوی آنلاین از طریق گزینه «پشتیبان آنلاین» در تنظیمات برنامه.

خطاها و مشکلات

در مرحله دوم احراز هویت برای افتتاح حساب، می‌توانید کد رهگیری رسید کارت ملی هوشمند خود را ثبت کنید.

قبلا شماره تلفن و یا کد ملی شما در سیستم احراز هویت شامل برنامه‌های ویپاد، پی‌پاد(کیپاد) و... ثبت شده است. برای رفع سریع آن با پشتیبانی ارتباط بگیرید.

مالکیت سیم‌کارت شماره‌ای که با آن ثبت نام کرده‌اید با کد ملی که وارد می‌کنید، مطابقت ندارد.

از حساب ویپاد خارج شوید و با شماره تلفنی که مالک سیم‌کارت هستید دوباره ثبت نام کنید یا مالکیت سیم کارت فعلی را از طریق دفاتر اپراتورها به نام خود تغییر دهید.

برای ضبط ویدئو بدون گفتن هیچ واژه‌ای، فقط کافیست ۱ ثانیه به روبرو، ۱ ثانیه به سمت راست و ۱ ثانیه به سمت چپ نگاه کنید. در هربار چرخاندن گردن، سر خود را لحظه‌ای ثابت نگه دارید و با چهره‌ای مشابه تصویر کارت ملی خود، ویدئو بگیرید.

اگر مجددا به خطا خوردید، برای رفع سریع با پشتیبانی ارتباط بگیرید.

با مراجعه به صفحه حساب دیجیتال، کاملا آنلاین، کارت خود را مسدود کنید و درخواست صدور کارت المثنی صادر کنید.

از طریق صفحه حساب دیجیتال، درخواست رمز مجدد ثبت کنید.

افتتاح حساب

برای افتتاح حساب در ویپاد، ابتدا برنامه ویپاد را دانلود و نصب کرده یا به آدرس wepod.ir مراجعه نمایید.

سپس با در اختیار داشتن کارت ملی هوشمند و صرف ۵ دقیقه زمان، می‌بایست سه مرحله احراز هویت دیجیتال را پشت سر بگذارید. در مرحله اول، ثبت کد ملی و تاریخ تولد نیاز است. در مرحله دوم سریال کارت ملی هوشمند یا کد رهگیری رسید کارت ملی هوشمند مورد نیاز است. در مرحله سوم، ضبط ویدئوی 10 ثانیه‌ای از چهره خودتان نیاز است.

در پایان، حساب دیجیتال شما با موفقیت افتتاح می‌شود و شماره حساب و شماره شبا اعلام می‌گردد و م‌توانید با ثبت آدرس، کارت بانکی خود را از طریق پست دریافت نمایید.

برای افتتاح حساب، سه مرحله احراز هویت نیاز است که معمولا کمتر از ۵ دقیقه زمان می‌برد. گاهی به خاطر کندی سامانه‌های بانک مرکزی و ثبت احوال و مراجعه کاربر زیاد، ممکن است استعلام خودکار اطلاعات ثبتی شما از این دو مرکز و تخصیص شماره حساب و شماره شبا، چند ساعتی به طول بیانجامد.

به منظور احراز هویت دیجیتال، لازم است سیم‌کارتی در مالکیت فرد افتتاح حساب شونده در دسترس داشته باشید تا تایید لازم اخذ شود و همچنین به منظور ثبت چهره و اطلاعات در سیستم بانکی و مطابقت آن با اطلاعات اداره ثبت احوال، اطلاعات شخصی و ویدیو چهره بارگذاری کنید. به همین دلیل بدون حضور شخص دیگر، نمی‌توانید برای وی افتتاح حساب کنید.

- کد ملی

- تاریخ تولد

- شماره سریال کارت ملی هوشمند

- ویدیوی چهره

اگر به هر دلیلی کارت ملی هوشمند ندارید، می‌توانید کد رهگیری رسید کارت ملی هوشمند را وارد کنید.

حساب و کارت بانکی

بعد از افتتاح حساب، آدرس محل دلخواه خود در هرجای ایران را ثبت کنید.

خیر، هر جای ایران که هستید، می‌توانید آنلاین در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید. کارت شما را با پُست به دست شما می‌رسانیم.

بعد از دریافت کارت فیزیکی از طریق پست، با مراجعه به برنامه ویپاد و وارد کردن کد یکبار مصرفی که به شماره موبایل شما فرستاده می‌شود، کارت شما فعال شده و پیامک نیز ارسال می‌گردد.

هیچ اقدامی نیاز نیست. پس از افتتاح حساب، به صورت خودکار فعال شده است.

انتقال وجه از طریق ثبت شماره کارت مقصد(کارت به کارت)، شماره شبا(انتقال پایا) و شماره تلفن کاربری که در ویپاد ثبت نام کرده(انتقال ویپادی)، ممکن است.

بله

خیر، ارسال به هر نقطه از ایران کاملا رایگان است.

خیر

کارت مجازی، تصویری از کارت بانکی شماست.

بعد از طی کردن فرآیند افتتاح حساب و قبل از سفارش کارت فیزیکی، می‌توانید کارت مجازی خود را دریافت کنید که در تمامی درگاه‌های اینترنتی قابل استفاده است.

کاملا آنلاین افتتاح حساب کنید، در محل دلخواه کارت بانکی بگیرید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد بهره‌مند شوید

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است