لوگو ویپاد

انتقال وجه هوشمند

انتقال وجه هوشمند ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد، این امکان را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند با استفاده از هر یک از شماره‌های کارت، شبا یا حساب شخص مورد‌نظر یا شماره موبایل صاحب حساب ویپاد، برای او انتقال وجه انجام دهند.
این خدمت همچنین، بر اساس میزان مبلغی که قصد انتقال آن را دارید، انواع مناسب انتقال وجه را پیشنهاد می‌دهد که در آن کارمزد و زمان لازم برای انتقال مشخص شده است.
شما می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. گزینه‌ای که در کوتاه‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه، وجه موردنظر شما را انتقال می‌دهد.

انتقال وجه هوشمند ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد، این امکان را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند با استفاده از هر یک از شماره‌های کارت، شبا یا حساب شخص مورد نظر یا شماره موبایل صاحب حساب ویپاد، برای او انتقال وجه انجام دهند.
این خدمت همچنین، بر اساس میزان مبلغی که قصد انتقال آن را دارید، انواع مناسب انتقال وجه را پیشنهاد می‌دهد که در آن کارمزد و زمان لازم برای انتقال مشخص شده است.
شما می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. گزینه‌ای که در کوتاه‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه، وجه موردنظر شما را انتقال می‌دهد.

در انتقال وجه هوشمند ویپاد، با هر یک از شماره‌های کارت، شبا یا شماره حساب می‌توانید برای شخص موردنظر خود، انتقال وجه انجام دهید.
اگر شخص موردنظر حساب ویپادی داشته باشد، تنها شماره موبایل او برای انتقال وجه کافی است!

انتقال وجه هوشمند ویپاد تمامی انواع انتقال وجه را در یک بستر ارائه می‌دهد.
علاوه‌بر آن، متناسب با مبلغی که می‌خواهید انتقال دهید، گزینه‌های متعدد انتقال وجه را به‌همراه کارمزد و زمان لازم برای انتقال به شما پیشنهاد می‌دهد. شما می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. گزینه‌ای که در کوتاه‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه، وجه موردنظر شما را انتقال می‌دهد.

***لازم به‌ذکر است که انتقال وجه با استفاده از شماره موبایل مخاطب ویپادی، بدون کارمزد انجام می‌شود.***

بانک‌هایی که می‌توانید از طریق ویپاد از مبدا آن‌ها انتقال وجه هوشمند انجام دهید، عبارتند از :
بانک اقتصاد نوین، بانک گردشگری، بانک کشاورزی، بانک خاورمیانه، بانک پارسیان، بانک ملی، بانک آینده، بانک ملت، بانک سامان، بانک صادرات، بانک ایران زمین، بانک توسعه و تعاون و بانک رفاه انتقال وجه از مبدا بانک‌های ذکر شده به تمامی بانک‌های کشور امکان‌پذیر است.

امکان انواع انتقال وجه از جمله کارت به کارت، پایا و انتقال وجه ویپادی و پاسارگادی فراهم است.

در انتقال وجه هوشمند ویپاد از طریق شماره موبایل مخاطب ویپادی، تنها کافیست شخص مورد نظر که می‌خواهید برای او انتقال وجه انجام دهید، در ویپاد حساب داشته باشد.
در این صورت شما می‌توانید با وارد کردن شماره موبایل او، عملیات انتقال وجه را به سادگی و بدون کارمزد برای او انجام دهید.

کافیست در اپلیکیشن ویپاد، وارد بخش "انتقال وجه هوشمند ویپاد" شوید و هر یک از شماره‌های کارت، شبا یا حساب شخص مورد نظر یا شماره موبایل صاحب حساب ویپاد را وارد کنید تا بر اساس مبلغ انتقال، گزینه‌های انتقال وجه برای شما نمایش داده شود.
گزینه‌های پیشنهادی شامل شیوه انتقال وجه (کارت به کارت، پایا و …..)، مبلغ کارمزد و مدت زمان انجام عملیات خواهد بود. با انتخاب بهترین گزینه مناسب خود، عملیات انتقال وجه برای شما انجام می‌شود.

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است