لوگو ویپاد

قوانین و شرایط باشگاه مشتریان ویپاد

وی‌کلاب؛ باشگاه مشتریان ویپاد است که با هدف تقدیر از مشتریان وفادار ارائه شده است. برای پیوستن به وی‌کلاب، کافی است با ویپاد افتتاح حساب کنید. بعد از آن، می‌توانید با افزایش موجودی، سکه دریافت کنید و شانس برنده شدن خود را در قرعه‌کشی جشنواره‌های مختلفی که همواره در وی‌کلاب برگزار می‌شوند، بالا ببرید.

سکه امتیازی است که در ازای افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در ویپاد دریافت می‌کنید. در جشنواره‌های مختلف وی‌کلاب، می‌توانید با تبدیل سکه به کد شانس، در قرعه‌کشی شرکت نمایید.

در حال حاضر، به ۲ روش می‌توانید سکه دریافت کنید:
۱. افتتاح حساب در ویپاد: به ازای افتتاح حساب در ویپاد، ۳ سکه دریافت خواهید کرد.
۲. سپرده‌گذاری در حساب بانکی ویپاد: در پایان هر روز به صورت کاملا خودکار، میزان موجودی ثابت حساب بانکی شما در طول آن روز تعیین می‌شود و به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان آن، ۱ سکه به دارایی شما اضافه می‌شود.

*توجه داشته باشید که بازه زمانی ۲۴ ساعته از ۱۲ شب یک روز تا ۱۲ شب روز بعد محاسبه می‌شود و طی این مدت، حداقل موجودی روزانه حساب شما برای محاسبه سکه در‌نظر گرفته می‌شود.

مثال ۱ : به‌طور مثال، اگر از ۱۲ شب یکشنبه تا پایان ۱۲ شب ۲شنبه ۱ میلیون تومان موجودی حساب داشته باشید، ۱۰ سکه دریافت خواهید کرد. اما طی این مدت، حتی اگر ۱ دقیقه موجودی حساب‌تان به ۵۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کند و دوباره به ۱ میلیون برسد، سیستم ۵۰۰ هزار تومان را به‌جای ۱ میلیون تومان مبنای محاسبه تعداد سکه قرار داده و در پایان روز، ۵ سکه برای شما منظور خواهد کرد.

مثال ۲ : به‌طور مثال، اگر بلافاصله پس از افتتاح حساب در میانه روز، موجودی خود را به ۱ میلیون تومان افزایش دهید و تا ساعت ۲۳:۵۹:۵۹ دوشنبه شب موجودی حساب خود را تغییر ندهید، به ازای روز یکشنبه، صفر سكه و به ازای روز دوشنبه، ۱۰ سکه دریافت می‌کنید. چون روز یکشنبه، کمترین میزان موجودی شما، صفر بوده و روز دوشنبه، کمترین میزان موجودی شما، یک میلیون تومان بوده است.

مثال ۳ : به‌طور مثال، اگر روز خود را با موجودی قبلی ۱ میلیون تومانی شروع کنید و در میانه روز، از موجودی خود ۷۵۰ هزار تومان برداشت کرده تا ۲۵۰ هزار تومان در حساب باقی بماند و با کمی فاصله در همان روز، موجودی خود را افزایش دهید، کمترین میزان موجودی حساب شما، ۲۵۰ هزار تومان لحاظ می‌شود و در پایان آن روز ۲ سکه دریافت می‌کنید؛ و اگر روز خود را با موجودی قبلی ۱۰ میلیون تومانی شروع کنید و تا پایان روز، موجودی خود را تغییر ندهید، در پایان روز ۱۰۰ سکه دریافت می‌کنید.

در هر جشنواره، شما می‌توانید با استفاده از سکه‌های خود، برای شرکت در قرعه‌کشی، کد شانس دریافت کنید.

در صفحه اصلی جشنواره، روی گزینه تعداد سکه‌ها ضربه بزنید تا لیست کامل تراکنش‌های سکه‌ای خود را مشاهده کنید.

خیر. متاسفانه امکان بازگردانی سکه‌های مصرف‌‌شده وجود ندارد.

برای اطلاع از شرایط هر جشنواره، کافی است وارد صفحه اصلی وی‌کلاب شده و جشنواره موردنظر خود را انتخاب کنید.

پس از پایان قرعه‌کشی هر جشنواره، می‌توانید اطلاعات قرعه‌کشی و برندگان را در صفحه مربوط به همان جشنواره مشاهده کنید.

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است