لوگو ویپاد
بهار ۱۴۰۲ میلیون ریالی

بهار ۱۴۰۲ میلیون ریالی و سالی که نکوست …

در ویپاد، موجودی حساب‌تان را افزایش دهید و شانس خود را در قرعه‌کشی ۱۴۰۲ میلیون ریال هدیه وی‌کلاب بالا ببرید.
برای پیوستن به وی‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد)، کافی است ویپاد را نصب کرده و با آن افتتاح حساب کنید. بعد از آن، می‌توانید با افزایش موجودی حساب، سکه دریافت کنید و در قرعه‌کشی ۱۴۰۲ میلیون ریال هدیه شرکت کنید. همواره جشنواره‌های مختلفی در وی‌کلاب برگزار می‌شوند. با سکه‌هایی که به ازای موجودی حساب‌تان کسب می‌کنید، می‌توانید کد شانس قرعه‌کشی بخرید، در این جشنواره‌ها شرکت کنید و برنده شوید.

بهار ۱۴۰۲ میلیون ریالی

جشنواره بهاری ۱۴۰۲ میلیون ریالی وی‌کلاب؛ باشگاه مشتریان ویپاد:

جشنواره بهار ۱۴۰۲ میلیون ریالی و سالی که نکوست، یکی از جشنواره‌های وی‌کلاب است که به مناسبت نوروز امسال برگزار می‌شود. بعد از افتتاح حساب با ویپاد، می‌توانید برای شرکت در این جشنواره ۱۴۰۲ میلیون ریالی آماده شوید. قوانین و مقررات شرکت در این قرعه‌کشی به شرح زیر است:

قوانین و مقررات جشنواره بهار ۱۴۰۲ میلیون ریالی وی‌کلاب:

• هدایا
- ۱ هدیه ۱۰۰۰ میلیون ریالی برای ۱ نفر
- ۶ هدیه مجموعا به مبلغ ۴۰۲ میلیون ریال

• نحوه دریافت سکه
در وی‌کلاب، بر اساس افتتاح حساب و میزان سپرده روزانه، سکه دریافت می‌کنید.
- افتتاح حساب: ۳ سکه
- هر ۱۰۰ هزار تومان، حداقل موجودی حساب در هر روز: ۱ سکه
توجه داشته باشید که بازه زمانی ۲۴ ساعته از ۱۲ شب یک روز تا ۱۲ شب روز بعد محاسبه می‌شود و طی این مدت، حداقل موجودی روزانه حساب شما برای محاسبه سکه در‌نظر گرفته می‌شود.

• امتیاز قرعه کشی
شما می‌توانید با استفاده از سکه‌های خود، برای شرکت در قرعه‌کشی، کد شانس دریافت کنید.
- پرداخت ۱۰ سکه = ۱ کد شانس
برای مثال اگر ۱۰۰۰ سکه دریافت کنید، می‌توانید با تمامی سکه‌های خود، ۱۰۰ کد شانس قرعه‌کشی دریافت کنید یا با ۵۰۰ سکه، ۵۰ کد دریافت کرده و مابقی سکه‌ها را برای جشنواره‌های بعدی ذخیره کنید.

• تاریخ پایان جشنواره و زمان قرعه‌کشی
فرصت مشارکت در جشنواره بهار ۱۴۰۲ میلیون ریالی، محدود است!
- تاریخ پایان جشنواره: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
- تاریخ قرعه‌کشی و اعلام برندگان: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

نحوه مشارکت در جشنواره ۱۴۰۲ میلیون ریالی وی‌کلاب:

برای پیوستن به وی‌کلاب، کافی است با ویپاد افتتاح حساب کنید و یکی از مشتریان ویپاد شوید. بعد از آن به ازای موجودی روزانه حساب‌تان سکه دریافت می‌کنید و می‌توانید با مشارکت در جشنواره‌های مختلف، همواره شانسی برای برنده شدن داشته باشید.

مراحل پیوستن به وی‌کلاب و مشارکت در جشنواره:
۱. نصب آخرین ورژن از بخش دانلود و نصب ویپاد در وبسایت
۲. ورود به اپلیکیشن و انتخاب گزینه "وی‌کلاب" از منوی موجود در پایین صفحه
۳. انتخاب جشنواره "بهار ۱۴۰۲ میلیون ریالی"
۴. انتخاب گزینه "افزایش شانس"
۵. وارد کردن تعداد کد شانس موردنظر و انتخاب گزینه "افزایش شانس"

تا زمان پایان جشنواره فرصت دارید تا با دریافت سکه‌های بیش‌تر، همواره وارد جشنواره شده و تعداد کد شانس بیش‌تری دریافت کنید.

• سوالات پرتکرار

در حال حاضر، به ۲ روش می‌توانید سکه دریافت کنید:
۱. افتتاح حساب در ویپاد: به ازای افتتاح حساب در ویپاد، ۳ سکه دریافت خواهید کرد.
۲. سپرده‌گذاری در حساب بانکی ویپاد: در پایان هر روز به صورت کاملا خودکار، میزان موجودی ثابت حساب بانکی شما در طول آن روز تعیین می‌شود و به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان آن، ۱ سکه به دارایی شما اضافه می‌شود.

*توجه داشته باشید که بازه زمانی ۲۴ ساعته از ۱۲ شب یک روز تا ۱۲ شب روز بعد محاسبه می‌شود و طی این مدت، حداقل موجودی روزانه حساب شما برای محاسبه سکه در‌نظر گرفته می‌شود.

مثال ۱ : به‌طور مثال، اگر از ۱۲ شب یکشنبه تا پایان ۱۲ شب ۲شنبه ۱ میلیون تومان موجودی حساب داشته باشید، ۱۰ سکه دریافت خواهید کرد. اما طی این مدت، حتی اگر ۱ دقیقه موجودی حساب‌تان به ۵۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کند و دوباره به ۱ میلیون برسد، سیستم ۵۰۰ هزار تومان را به‌جای ۱ میلیون تومان مبنای محاسبه تعداد سکه قرار داده و در پایان روز، ۵ سکه برای شما منظور خواهد کرد.

مثال ۲ : به‌طور مثال، اگر بلافاصله پس از افتتاح حساب در میانه روز، موجودی خود را به ۱ میلیون تومان افزایش دهید و تا ساعت ۲۳:۵۹:۵۹ دوشنبه شب موجودی حساب خود را تغییر ندهید، به ازای روز یکشنبه، صفر سكه و به ازای روز دوشنبه، ۱۰ سکه دریافت می‌کنید. چون روز یکشنبه، کمترین میزان موجودی شما، صفر بوده و روز دوشنبه، کمترین میزان موجودی شما، یک میلیون تومان بوده است.

مثال ۳ : به‌طور مثال، اگر روز خود را با موجودی قبلی ۱ میلیون تومانی شروع کنید و در میانه روز، از موجودی خود ۷۵۰ هزار تومان برداشت کرده تا ۲۵۰ هزار تومان در حساب باقی بماند و با کمی فاصله در همان روز، موجودی خود را افزایش دهید، کمترین میزان موجودی حساب شما، ۲۵۰ هزار تومان لحاظ می‌شود و در پایان آن روز ۲ سکه دریافت می‌کنید؛ و اگر روز خود را با موجودی قبلی ۱۰ میلیون تومانی شروع کنید و تا پایان روز، موجودی خود را تغییر ندهید، در پایان روز ۱۰۰ سکه دریافت می‌کنید.

در هر جشنواره، شما می‌توانید با استفاده از سکه‌های خود، برای شرکت در قرعه‌کشی، کد شانس دریافت کنید.

در صفحه اصلی جشنواره، روی گزینه تعداد سکه‌ها ضربه بزنید تا لیست کامل تراکنش‌های سکه‌ای خود را مشاهده کنید.

با ویپاد، آنلاین و رایگان در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید، در محل دلخواه کارت بانکی بگیرید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد بهره‌مند شوید

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است