ویپاد؛ شعبه دیجیتال بانک پاسارگاد

آیکن افتتاح حساب

با صرف چند دقیقه، بدون مراجعه حضوری به شعبه بانک، می‌توانید حساب جاری بانک پاسارگاد افتتاح کنید و از خدمات آن به صورت کاملا آنلاین، بهره‌مند شوید.

سفارش کارت

کاملا آنلاین و رایگان، کارت بانکی خود را سفارش دهید و در محل دلخواه آن را دریافت کنید. کارت با رعایت موارد امنیتی از طریق پست، ارسال می‌گردد و به دست خود شما فعال می‌شود.

اپلیکیشن ویپاد
آیکن پشتوانه

تسهیلات آنلاین و بدون ضامن و چک و سفته

کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه، در کمتر از ۳ دقیقه، تا ۱۵ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید و بدون محدودیت در تمامی فروشگاه‌های حضوری یا اینترنتی، مصرف کنید.

پشتیبانی

در هر ساعت از شبانه‌روز و هر روزی از هفته، می‌توانید از طریق گفتگوی آنلاین یا تماس تلفنی، سوالات و مشکلات خود را با پشتیبان‌های ویپاد مطرح کنید.

دانلود برنامه ویپاد

  • ‌‌ ‌ انـدرویـــد
  • ‌‌ ‌ آی‌فـــــون
  • ‌‌ ‌ نسخه وب

قابلیت‌های بیشتر

اپلیکیشن ویپاد

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ، با تسهیلات بدون ضامن و وثیقه
● تعریف و بازیابی رمز اول کارت، بدون مراجعه به بانک و عابربانک
● فعال‌سازی و دریافت پیامک هر واریز و برداشت، بدون هزینه
● فعال‌سازی و دریافت رمز دوم پویا، بدون مراجعه به عابربانک
● دریافت گزارش گردش حساب، بدون محدودیت زمانی
● مسدودسازی کارت بانکی، بدون مراجعه به شعبه
● سپرده‌گذاری آنلاین، با سود سالانه تا ۲۰.۵ درصد

● بانکداری ویدئویی، ملاقات بانکدار بدون مراجعه
● دریافت کارت هدیه دیجیتال، آنی و بدون کارمزد
● درخواست صدور کارت المثنی، کاملا آنلاین
● و ... ‌

یک بانک دیجیتال،
به اعتبار بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد، همگام با روندهای جدید جهانی و با هدف ارائه خدمات مالی فراگیر، به همه هم‌وطنان در سراسر ایران، ویپاد را طراحی و عرضه کرده است. با ویپاد می‌توانید کاملا آنلاین از خدمات افتتاح حساب، دریافت کارت بانک پاسارگاد، دریافت تسهیلات، خرید بیمه شخص ثالث، انتقال وجه و دیگر خدمات بانکی بهره‌مند شوید.

کارت و حساب ویپاد
کارت و حساب ویپاد

یک بانک دیجیتال،
به اعتبار بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد، همگام با روندهای جدید جهانی و با هدف ارائه خدمات مالی فراگیر، به همه هم‌وطنان در سراسر ایران، ویپاد را طراحی و عرضه کرده است. با ویپاد می‌توانید کاملا آنلاین از خدمات افتتاح حساب، دریافت کارت فیزیکی، دریافت تسهیلات، انتقال وجه و دیگر خدمات بانکی بهره‌مند شوید.

امنیت ویپاد

امنیت حساب و کارت،
به ضمانت بانک پاسارگاد

امنیت اطلاعات و همچنین موجودی شما در ویپاد، از سوی بانک پاسارگاد تامین و تضمین شده است. اطلاعات حساب و تراکنش‌های شما روی زیرساخت و نرم‌افزارهای قدرتمند بانک پاسارگاد، ذخیره و محافظت می‌شود.

با هدف ارائه خدمات متمایز به مشتریان، ویپاد امکان دریافت تسهیلات بدون ضامن و چک و سفته را فراهم کرده است. این تسهیلات انلاین با نام حساب پشتوانه برای همه کاربران ویپاد در دسترس است. برای اقدام به فعال‌سازی حساب پشتوانه، کافیست کاملا رایگان افتتاح حساب کنید و کارت فیزیکی حساب دیجیتال خود را دریافت و فعال کنید. سپس با انتخاب گزینه «حساب پشتوانه» در صفحه اصلی برنامه، درخواست فعال‌سازی حساب پشتوانه را در کمتر از سه دقیقه، ثبت کنید. اعتبار دریافتی را می‌توانید بدون محدودیت در تمامی خریدهای حضوری و آنلاین با حساب و کارت بانکی ویپاد، استفاده نمایید.

حساب پشتوانه
حساب پشتوانه

با هدف ارائه خدمات متمایز به مشتریان، ویپاد امکان دریافت تسهیلات آنلاین و بدون ضامن و چک و سفته را فراهم کرده است. این تسهیلات انلاین با نام حساب پشتوانه برای همه کاربران ویپاد در دسترس است. برای اقدام به فعال‌سازی حساب پشتوانه، کافیست کاملا رایگان افتتاح حساب کنید و کارت فیزیکی حساب دیجیتال خود را دریافت و فعال کنید. سپس با انتخاب گزینه «حساب پشتوانه» در صفحه اصلی برنامه، درخواست فعال‌سازی حساب پشتوانه را در کمتر از سه دقیقه، ثبت کنید. اعتبار دریافتی را می‌توانید بدون محدودیت در تمامی خریدهای حضوری و آنلاین با حساب و کارت بانکی ویپاد، استفاده نمایید.

سوالات متداول

ویپاد، یک بانک دیجیتال به پشتوانه بانک پاسارگاد است و می‌توانید بدون مراجعه حضوری به شعبه‌های بانک پاسارگاد، کاملا آنلاین افتتاح حساب کنید، در محل دلخواه، کارت بانکی خود را دریافت کنید و از خدمات پایه بانک پاسارگاد و خدمات اختصاصی ویپاد، بهره‌مند شوید.

برای افتتاح حساب انلاین بانک پاسارگاد با ویپاد ، یک عدد سیم کارت به نام خود شما و کارت ملی هوشمندتان مورد نیاز است.

هر جای ایران که هستید، حتی اگر بانکی در نزدیکی شما، شعبه ندارد، می‌توانید آنلاین در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید. کارت شما را با پُست به دست شما می‌رسانیم.

حساب پشتوانه، نام تسهیلات آنلاین و بدون ضامن و چک و سفته است که ویپاد به مشتریانش اعطا می‌کند و این امکان را می‌دهد تا با کارت بانک پاسارگاد، بدون محدودیت در هر فروشگاه فیزیکی یا آنلاین در سراسر ایران، الان خرید کرده و هزینه خرید را بعدا بپردازید.
برای دریافت این تسهیلات، ابتدا با ویپاد در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بانکی خود را دریافت و فعال‌سازی کنید. سپس درخواست فعال‌سازی حساب پشتوانه را در کمتر از سه دقیقه ثبت کنید و در صورتی که در اعتبارسنجی مورد تایید قرار بگیرید، بلافاصله حساب شما فعال شده و اعتبار در حساب پشتوانه شما قرار خواهد گرفت.

در فرایند افتتاح حساب، باید از شماره موبایلی استفاده کنید که خود شما مالک آن سیم کارت هستید و کد ملی خودتان را درج کنید. از طریق دفاتر خدمات ارتباطی اپراتورها، می‌توانید مالکیت سیم کارت را تغییر دهید یا سیم‌کارت جدیدی خریداری کنید.

بعد از اینکه آخرین مرحله از احراز هویت برای افتتاح حساب(مرحله ضبط ویدئو) با موفقیت انجام شد، معمولا چند دقیقه تا حداکثر ۲۴ ساعت، زمان می‌برد تا استعلامی از بانک مرکزی صورت پذیرد و در صورتی که بدهکار بانکی نباشید و چک برگشتی نداشته باشید، می‌توانید کارت خود را سفارش دهید و پس از دریافت، فعال کنید.

پرسش های متداول

مراحل افتتاح حساب اینترنتی بانک پاسارگاد

ویپاد، ترابانک پاسارگاد

با کوله‌بار سال‌ها تجربه و دانش بانک پاسارگاد در زمینه بانکداری، با تکیه بر اسم کهن پاسارگاد، رسمی نوین به نام ویپاد شکل گرفته است. برنامه ویپاد در راستای هدف توسعه فراگیری مالی، این امکان را در اختیار تمام هم‌وطنان قرار داده تا کاملا آنلاین، علاوه‌بر خدمات پایه بانک پاسارگاد، از خدمات اختصاصی ویپاد نیز بهره‌مند شوند.
ترابانک (تَرا+بانک) به معنای بانکی فراتر از بانک‌های سنتی و با قابلیت‌هایی مدرن برای بهبود تجربه کاربر و تسهیل استفاده از خدمات بانکی است.

پشتیبانی ویپاد

پیوندها

لوگوی داتین
لوگوی بانک پاسارگاد

حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت داتین است